”Sajauca kārtis!” Lauris Dzelzītis skaidro, kāpēc uz mājām dodas šarmantā Līga

0 Komentāru

Straujiem soļiem tuvojas šova ”Randiņš ar Dzelzīti” fināls. Dalībnieces priecājas par ikvienu iespēju pavadīt laiku divatā ar Lauri, kā arī izmanto dažādas metodes, lai emocionāli sagrautu pretinieces. Lauris skaidro, kāpēc izlēma sūtīt mājās Līgu, ar kuru randiņā juties lieliski!

Runājot par Līgu, Lauris šovā atzina, ka, ar viņu bijis jautri, varējis labi pasmieties un viņš domājis nākamajā dienā, kur kopā aizlaist.

Dzelzīša šova Līga: Maska ļoti traucē, tu nejūti cilvēku, neredzi grimases, emocijas

Līga vairākkārt citu dalībnieci nosaukusi par stulbu, tas nav bijis feini un viņam pieņemami.

Šova vecpuisis arī ”paslīdējis” uz baseina malas un kopā ar Līgu un Doloresu iegāzies baseinā, Doloresa uzreiz uzlikusi atpakaļ masku, bet Līga to nav izdarījusi gana veikli. Noteikumi visām dāmām ir vieni – vecpuisis nedrīkst redzēt viņas bez maskām uz sejas.

Vēl pirms izbalsošanas abas vaininieces bijušas Laura istabā, kamēr šis dušojies un, gaidījušas viņu, sēžot gultā un smejoties. Tas vecpuisim nav bijis pieņemami, jo viņam svarīga ir sava privātā zona, kad to pārkāpj, viņam ir aizsargreakcija.

Tas viss likta Laurim lemt, ka pirms fināla mājās jādodas tieši Līgai. Pēc rezultātu paziņošanas vecpuisis cieši apskāva dalībnieci, tādā veidā atvadoties.

Doloresa vai Baiba? Kurai no dalībniecēm izdosies iekarot Laura sirdi? Šovu ”Randiņš ar Dzelzīti” skaties katru piektdienu televīzijā Go3.

0 Komentāru