Saimniekšova puķkopis Jānis Liņķis tomēr nesteidzas precēties

1 komentārs
Saimniekšova puķkopis Jānis Liņķis tomēr nesteidzas precēties
TV3 publicitātes foto

”Precēšanās manā skatījumā ir formalitāte,” nesteigšanos ar attiecību noformēšanu oficiāli pamato šova Saimnieks meklē sievu otrās sezonas dalībnieks Jānis Liņķis.

”Par precēšanos vienmēr domā pēc pirmā randiņa, bet tas jau nenozīmē, ka rīt būs kāzas,” smejot saka šova Saimnieks meklē sievu otrās sezonas dalībnieks puķkopis Jānis Liņķis, kurš saimnieci atrada ārpus šova. Jānis un viņa iecerētā, kuras vārds tiek turēts noslēpumā, pirmo randiņu izbaudīja pirms pusotra gada.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jānis pa visām varītēm turas pretim pērnruden medijos paustajam viedoklim par gatavošanos kāzām, bet apstiprina, ka saimnieci atradis, pateicoties dalībai šovā, un abu attiecības ir stabilas un, kā nu izrādījies, arī ilgstošas.

Interesanti, ka Jāņa un viņa sirdsdāmas attiecību vaininiece ir tieši viņa, kura izdarīgo puķkopi redzējusi televīzijā, un līdz ar to arī uzzinājusi, ka viņš ir brīvs vīrietis un meklē saimnieci.

Abi turpina saimniekot Jāņa mājā, kas atrodas Kuldīgas-Aizputes ceļa malā. Tagad, pavasarī, puķu audzētājam darba pilnas rokas. ”Puspiecos no rīta ceļamies, vienpadsmitos vakarā ejam gulēt. Tagad ir pati sezona,” puķkopja ikdienas gaitās dalās Jānis.

1 komentārs