9 komentāri
Saimniekšova jaunākā dalībnieka māsa kļūdās, pieteikumā norādot brāļa vecumu
Publicitātes foto

Iepazīstinot ar šova Saimnieks meklē sievu dalībniekiem, portāls Skaties.lv ķeras klāt otrajam pieciniekam. Jūsu uzmanībai – jaunākais šova dalībnieks Jānis Šmits no Matīšu pagasta Burtnieku novadā.

Vecums, augums, svars: 20, 198, 98. ”Māsa, kas mani bija pa kluso pieteikusi, laikam bija sajaukusi, cik man gadu,” savu vecumu precizē šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašumā esoša automašīna, izlaiduma gads: Audi 100 C4 (1991);

Mīļākā dziesma: Kaijas un Zemenes no grupa Apvedceļš repertuāra;

Hobiji: dejošana un dažādi sporta veidi, bet īpaši – lodes grūšana, granātas mešana, roku laušanās jeb armreslings, kā arī vienkārša atpūta;

Kā sasmīdināt sievieti: ”Tas ir atkarīgs no pašas sievietes. Noteikti ar kādu joku vai muļķīgu rīcību,” teic Jānis un akcentē, ka liela nozīme ir mirklim, kad šāda rīcība varētu dot rezultātu.

Ar ko visvairāk lepojas: Ar to, ko savos 20 gados jau sasniedzis, kam par pamatu bijušas ambīcijas un mērķtiecība.;

Kādu sievu meklē šovā: ”Gudru, noteikti jautru. Gudrībai nav jāizpaužas intelektuāli augstā līmenī, svarīgi, lai nav vienkārši trula. Viņai ir jābūt vienkāršam cilvēkam. Vienalga – vai strādā vai mācās, galvenais, lai necenšas no sevis iedomāties nezin ko. Tā teikt, lai nelec augstāk nekā pakaļa velk,” saka Jānis Šmits.

TOP komentāri

  • kaimiņš
    +4 +4 0

    kaimiņš

    Jauks un jautrs pusis, labs draugs ar lielo sirdi. Iesaku visam meitenem. Esmu drošs uz 100%, kad jus viņu iepazisiet, un jus busiet pateicīgi dievam par to ka atrāda tik jauku čali ;)
  • Minka
  • pele

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl