Saimniekšova ”dabas bērni” Vaikuļi gaida bērniņu

1 komentārs
Saimniekšova ”dabas bērni” Vaikuļi gaida bērniņu
Kaspars Vaikulis (TV3 publicitātes foto)

Šova Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas dalībnieki Kaspars un Gunita Vaikuļi šoruden kļūs par vecākiem.

Par ”dabas bērniem” dēvētie Kaspars Vaikulis un Gunita Briede gredzenus mija 2013. gada vasaras beigās. Tiesa, sākotnējās kāzas birokrātisku iemeslu dēļ tika pārceltas uz vēlāku.

“Kāzas jau neko nemaina, jo jūtas un attieksmes paliek tāda pati. Oficiālas laulības ir nepieciešamas birokrātijai un sabiedrībai. Tieši sabiedrības dēļ arī notiek lielākā daļa kāzu,” toreiz sarunā ar DELFI Izklaide atklāja Gunita. Arī ģimenes pieaugumu tolaik Kaspars un Gunita neplānoja, jo abiem esot citas ieceres. “Mēs vēlamies paceļot pa pasauli. Nevēlamies doties peļņā uz ārzemēm, jo negribam pelnīt naudu citai valstij, bet ir plāns doties ar stopiem apskatīties, kā cilvēki dzīvo citur,” nākotnes plānos dalījās Gunita.

Nu laimīgajam pārim Gunitai un Kasparam Vaikuļiem pieteicies mazulītis, kurš pasaulē nāks šoruden.

Šovs Saimnieks meklē sievu izrādījies liktenīgs vēl kādam pārim. Otrās sezonas laikā tika ieņemts par šova skandalozāko dalībnieci uzskatītās Magones Burkas un viņas kavaliera guļbūvju celtnieka Venta Vītola dēliņš, kurš pasaulē nāca pērna gada jūnijā. Dēliņam dots neparasts vārds – Raimonds Saulgaitis Burka.

Jau vēstījām, ka pērn par vecākiem kļuva šova pirmās sezonas saskanīgais pāris Sandis un Marita Birkenbergi, kuri audzina astoņus mēnešu veco dēliņu Kārli.

Patlaban interesi piedalīties šova Saimnieks meklē sievu trešajā sezonā izteikuši jau apmēram 90 saimnieki. Ja vēlies pieteikties vai zini kādu, kurš būtu gatavs startēt šovā, aizpildi anketu šeit!

1 komentārs