7 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas otrajā sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare apbraukā visus deviņus saimniekus, bet tikai pieci no viņiem turpinās iepazīšanos TV ekrānā.

Šova Saimnieks meklē sievu jaunākajām dalībniekam Jānim Šmitam sievas izvēlē palīdz jaunākais brālis un māsa. Lai gan pats ir tikai 21 gadu vecs, viņš raisījis interesi 26 gadus vecajā Zanē Ģērmane no Limbažu novada. ”Jancis ir piecus gadus par mani jaunāks, bet es izdomāju uzrakstīt, jo man patīk piedzīvojumi. Viņš man arī iepatikās tad, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju. Pirmais, kas mani uzrunāja viņā, ir tas, kas viņš prot labi dejot,” atklāj Zane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Smits uz randiņu aicinās arī Anitu Gailumu (21) no Ogres novada, Kristiānu Birni (19) no Krustpils, rīdzinieci Kristīni Blumbergu (23) un Daigu Eglīti (20) no Salacgrīvas.

”Esmu nedaudz līdzīga, man patīk radošas lietas, māksla,” atklāj Ieva Stepe (26) no Brocēniem, kura vēstuli rakstījusi Ģirtam Brumsonam. Viņa pirmā izvēle krīt uz septiņām dāmām, tomēr šova noteikumi paredz izraudzīties piecas. Ģirts uz randiņu aicinās Ievu Stepi, Lieni Tropu (24) no Stopiņu novada, Ilonu Šervinsku (24) no Rīgas, Vivitu Tropu (30) no Ulbrokas un Gundu Jandavu (20) no Tukuma novada.

Saimnieks Jānis Kauķis sievu piecinieka izvēlē talkā ņem māsu. Telefonsarunā ar kādu no potenciālajām sievām atklājas arī kas interesants – noskatītā meitene Jāni Kauķi sajauc ar otru šova dalībnieku ar tādu pašu vārdu, bet no iepazīšanās ar Kauķi meitene gan atsakās.

Jānis Kauķis uz randiņu izraudzījies doties ar Zani Oļehnoviču (23) no Bēnes, Sandru Baumani (24) no Valmieras, Liānu Kjudelīti (25) no Jelgavas novada, Egiju Gulbi (24) no Rīgas un Dabu Zuikunu (29) no Ozolnieku novada.

Šova saimnieks meklē sievu finālists Egils Langovskis saņēmis arī ar roku rakstītu vēstuli. Vēstules autore Iveta Vīdersone (34) no Liepājas atklāj, ka ar roku rakstītā vēstulē iespējams ielikt vairāk mīlestības. Zane Akmene (31) no Jēkabpils atklāj, ka viņai Egilā piesaistījis tas, ka viņš izskatās krietns un sirsnīgs puisis. ”Viņam ir ļoti skaistas vaigu bedrītes, kad viņš smaida,” jau paspējusi novērot Zane. Egila izvēle kritusi arī uz Daci Dambi (32) no Balvu rajona, Elīnu Jurēvicu (25) no Rīgas un Antu Pļavinsku (27) no Apes.

Šova lieliskajā pieciniekā iekļuvis arī Alfrids Lipovskis, kurš saņēmis visvairāk vēstuļu un ir absolūts uzvarētājs. Viņš atklāj, ka pirmo reizi dzīvē radusies tik liela iespēja izvēlēties sievieti un kopā ar kaimiņieni atlasa piecas sievas pretendentes. Alfrida uzmanību saista Irēna Kretule (48) no Jelgavas, kurai piemīt gaišs skats. Galvenais izvēles kritērijs ir acis, viņš paskaidro. Vai tā ir sakritība, bet visas piecas ir blondīnes. Alfrida izvēle krīt arī uz Ivetu Dervinu (48) no Bauskas, Irīnu Ozolu (46) no Ikšķiles, Velgu Plataci (47) no Ogres un Vinetu Gulbi (55) no Rīgas.

Aiz strīpas palikuši ir Arvils Ozols, Oskars Kugelans, kurš Baibas atvestajā vēstulēs atrod arī redzētas sejas. Lai iekļūtu finālā, Gatim Leskovicam pietrūcis vien dažu vēstuļu, bet uz Intara Ivanāna sirdi pretendē patiesi skaistules. Viņi visi iepazīšanos varēs turpināt ārpus TV ekrāna.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • knk
 • skaistule un briesmonis
  +1 +1 0

  skaistule un briesmonis

  būtu pieteikušās visas tās latvijas dāmas kuras to dažādu iemeslu dēļ to neizdarīja alfrīda esošajām dāmām būtu sīva konkurence, bet cik man zināms tāda vīrieša dēļ galīģi nav vērts pat mazāko pirkstiņu pakustināt
 • Patīk
  0 0 0

  Patīk

  Kristiāna Birne
  Daiga eglīte
  Ieva stepe
  Elīna jurēvica
  Dana zuikina
  irina ozola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl