Zibensbalsojums! Balso par simpātiskāko saimnieku un laimē 200 eiro!

42 komentāri
Zibensbalsojums! Balso par simpātiskāko saimnieku un laimē 200 eiro!
Saimnieks meklē sievu dalībnieki (publicitātes foto)

Daudzu TV3 skatītāju iemīļotā mīlas spēle ”Saimnieks meklē sievu” ir noslēgusies, tāpēc laiks noskaidro šova fanu viedokli – kurš, tavuprāt, šoreiz – gan pēc vaiga, gan pēc izdarībām bija simpātiskākais saimnieks!

BALSOJUMS IR NOSLĒDZIES! Šīs, 4. decembra, dienas laikā paziņosim saimnieku, kurš uzvarēja balsojumā un saņems 1000 eiro, kā arī balsotāju, kurš saņems 200 eiro!

Uzvarētājus vari uzzināt te!

Saimnieki

Jānis Fogels

Foto: publicitātes foto

29 gadus vecais Jānis saimnieko Kocēnu pusē, un viņam dāmas izvēlēties palīdzēja mamma un paziņas. Šova sliņķis, jo meitenes strādā, bet pats saimnieks gulēja.

Aivars Dimitrijevs

Foto: publicitātes foto

Kā spriež apkārtējie iedzīvotāji, Aivars ”par daudz strādā”, tāpēc joprojām brīvs. Kā atklājās, Aivars mēģinājis apiet šova noteikumus – viņš jau sociālajos tīklos sarakstījies ar vairākām daiļavām! Naivais saimnieks, kuru apmuļķoja 18 gadus vecas ceļojumu tīkotājas.

Andris Leimants

Foto: publicitātes foto

Sezonas vecāko kungu spēlei pieteikusi meita, kura uzzinot, ka tētis ticis šovā, izplūda laimes asarās. Daudzas sievietes ļoti piesaistījusi Andra skaistā sēta, kuru rotā paša saimnieka gatavoti mākslas darbi. Jokplēsis labākajos gados.

Mārtiņš Līcis

Foto: publicitātes foto

”Arkliņu” mājas saimnieks, izvēloties meitenes, aicināja talkā brāli un viņa otro pusīti. Visi lietai piegāja nopietni, pārbaudot potenciālās līgaviņas sociālajos tīklos un pat piezvanot dažām no vēstuļu autorēm. Saimnieks, kuram pašlaik ir vislielākās izredzes ”iestūrēt laulības ostā”.

Pēteris Grudovskis

Foto: publicitātes foto

Sezonas pieprasītākais saimnieks Baibu un meiteņu vēstuļu somu sagaidīja Tautas namā un vēstuļu izvēle notika ar nopietnas komisijas un balsojuma palīdzību. Tika atsijātas daiļavas ar ”piekabītēm” un citas, kā Pēteris sprieda, visnotaļ jaukas meitenes, jo viņam izvēle bija nudien varena. Daļa dāmu tika vēlīgi piedāvātas draugam. Ahh.. puisis, no kura aizmuka līgaviņa.

 

Te vari apskatīt, kā saimniekiem un daiļavām gāja šovā!

42 komentāri