Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ”Saimnieks meklē sievu” vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam

5 komentāri
Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ”Saimnieks meklē sievu” vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam
Publicitātes foto

Interneta forumos vētru sacēlis fakts, ka šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas vecākais dalībnieks, 51 gadu vecais Andris Leimants, vada saimniecību, lepojas ar aizraujošiem hobijiem un nu arī ar TV starpniecību meklē sievu, lai arī jaunības gados zaudējis vienu roku. Šova veidotāji sarunā ar Skaties.lv atklāj, kāpēc nav baidījušies mīlas spēlē pieņemt vīru bez vienas rokas.

Visdrīzāk, ka ”Saimnieks meklē sievu” iepazīšanās sērijas skatītāji nemaz nepamanīja, ka vīram, kurš Grobiņas pusē vada savu ekosaimniecību, aizraujas ar kokgriešanu un senlietu kolekcionēšanu, ir tikai viena roka.

Kā Skaties.lv atklāj šova producente Sandija Miezīte, Andris, pirmo reizi pa telefonu runājot ar ”Saimnieks meklē sievu” veidotājiem, neko nav slēpis.

“Kad pirmo reizi sazvanījāmies ar Andri par iespēju filmēties šovā, viņš uzreiz pateica, ka viņam ir tikai viena roka. Sākumā tas mūs mazliet nobiedēja,” neslēpj Miezīte. Taču, kad šova veidotāji pirmo reizi ieradušies apskatīt Andra sētu, uzreiz tapis skaidrs, ka satraukums bijis lieks.

“Jau pēc piecām minūtēm, kas pavadītas Andra sabiedrībā, mums bija skaidrs, ka jāslēdz līgums un jāņem viņu šovā. Andris ir tik dzīvespriecīgs un atraktīvs, ka citi no viņa var tikai mācīties,” stāsta šova veidotāja.

Fakts, ka sievas meklētājam trūkst rokas, kameru priekšā nekā īpaši nav ticis akcentēts pavisam vienkārša iemesla dēļ – ikdienas dzīvē to nemaz nevar pamanīt. Andris šiverējas un dara visus darbus tā it kā viņam nebūtu šā fiziskā trūkuma, darot pat vēl vairāk nekā daži labi tie, kuriem ir visi locekļi.

“Viņa hobijs ir kokgriešana, un viņš ir ar vienu pašu roku izgrebis fantastisku kolekciju. Turklāt, kad ciemojāmies, bija situācija, kad viņa meita nevarēja ar atslēgu atslēgt durvis, un viņš uzreiz steidzās palīgā.

Andris mums teica tā – viņš to roku ir pazaudējis tik sen, ka, ja tagad viņam iedotu otru, viņš nezinātu, ko ar to iesākt,” smejas Miezīte.

Foto: ciemos pie Andra

Tā ka dāmas – satraukumam nav pamata! Līdz pat 18. jūlijam Andris gaida vēstules no dažāda vecuma sievietēm, kuras gatavas šovasar atbraukt ciemos uz viņa skaista muzeja cienīgo sētu. Un, kas zina – varbūt sanāks kas vairāk.

Kā spēlē atklājis saimnieks, galvenais sievietē viņam ir, lai māk gatavot ēst un lai nav bail no zemes. Viss pārējais, arī vecums, jau ir otršķirīgs.

Apskati citus puišus, kam var rakstīt vēstules, te!

Piesakies!

Ja vēlies vēstuli nosūtīt pa pastu, tad raksti to uz šo adresi:

  • saimnieka vārds, uzvārds, SIA ”TV3 Latvia”, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV–1021

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl