”Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

25 komentāri

Pirmdienas, 8. novembra, vakarā kanālā TV3 tika demonstrēts iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” kārtējais raidījums, un šajā sērijā skatītāji varēja sekot līdzi, kā aizrit diena saimniecībās, pirms saimnieki izdara liktenīgo izvēli.

Randiņā ar Alūksnes saimnieku Andri beidzot bija pienācis laiks doties Zanei, un saimnieks nekavējoties atzina, cik ļoti viņam patīk atrasties Zanes kompānijā.

Pēc Andra māsas apciemojuma abi turpināja ceļu, un beidzot TV šova skatītājus priecēja tas, ko viņi jau sen bija gaidījuši. Šova astotajā sezonā tika piedzīvota pirmā buča. Vairāk lasi te!

Andris neslēpa, ka izvēli, kurai no dāmām ļaus palikt viņa saimniecībā, izdarījis jau sen. ”Šodien es jūtos kā septītajās debesīm,” Zanes klātbūtnē staroja saimnieks un atzina, ka būtu gatavs Zani ņemt par sievu.

Tikmēr līgaviņa skaidroja, ka Andris ”varbūt nav īsti mans vīrieša ideāls vai tips, bet neteikšu arī, ka nepatīk”. Viņa esot gatava šīm attiecībām ļauties un tad jau redzēs, kur tās aizvedīs.

Kamēr Andris baudīja randiņu ar Zani, Ilze izmantoja izdevību aprunāties ar saimnieka mammu un interesējās, vai Andris ir ticis pāri iepriekšējām attiecībām, uz ko saņēma apstiprinošu atbildi. ”Viņš mīl koptas sievietes. Viņām jāsmaržo, viņām labi jāizskatās,” to, kādas sievietes patīk dēlam, atklāja saimnieka mamma.

Tā kā drīz tuvojās laiks saimniekiem pieņemt gala lēmumu, Ilze bija nolēmusi Andri vēl reizi ”nozagt uz randiņu” un, kamēr saimnieks vēl nebija pārradies, devās sakurināt pirti.

Atgriezusies no randiņa, Zane nedomāja saimnieku laist vaļā – viņai bija padomā demonstrēt savas pirtnieces prasmes. Andris priecīgi pavēstīja, ka pirts jau ir karsta, nemaz nenojaušot, ka pirti abu romantiskajam randiņam bija iekurinājusi Ilze, un saimnieks devās pērties kopā ar Zani.

Ilze, nenojausdama, ka pirtiņa jau aizņemta, devās piemest malku un abus pieķēra. ”Protams, žēl, un es arī laikam nebūtu priecīga par to. Pārpratums izveidojās,” notikušo komentēja Zane.

Ilze, lieliski saprotot, ka šajā kompānijā ir liekā, saprata, ka laiks doties mājās. ”Vēstuli sūtīju tāpēc, ka Andris likās simpātisks, bet Andrim jāizvēlas tā, kas viņam visvairāk patīk,” saimniecību pametot, sacīja Ilze.

Andra simpātijas izpelnījās Zane. ”Es domāju, ka Zane ir salauzusi manu sirdi. Viņa man ir iepatikusies,” atzina saimnieks. ”Šovs ir galā, bet tagad ir jauns cēliens citām lietām, un jāskatās, kā sanāks. Bet, protams, es vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.”

Zane izteicās, ka abu attiecību potenciālu nav iespējams pārbaudīt tik īsā laikā, kāds bija šovs, bet ar Andri noteikti aizies uz kādu satikšanos.

Kādas veidosies Andra attiecības ar izvēlēto līgaviņu, skaties šovā ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros kanālā TV3!

25 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu