Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

142 komentāri
Vitālijs pēc filmēšanās, iespējams, pametis Latviju. Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm
PUBLICITĀTES FOTO

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā izvēli izdarīja sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs, izlemjot, ka paliks kopā ar savu draudzeni Lauru, un paziņojot, ka ceļojumā nebrauks. Kopš tā laika saimnieks ir teju kā akā iekritis. Šova veidotāji atklāj, ka Vitālijs pēc skandalozā uznāciena plānojis pamest valsti.

Pēc dalības spēlē Vitālijs ir nesasniedzams – saimnieks neatbild uz zvaniem, bet sociālajos tīklos publiskojis lakonisku vēstījumu: ”Liekat visi mani mierā.”

Kā Skaties.lv atklāj ”Saimnieks meklē sievu” producente Sandija Miezīte, Vitālijs pēc filmēšanās paziņojis šova veidotājiem, ka pamet Latviju.

”Viņš plānoja doties strādāt uz Vāciju, mums gan nav ziņu par šīs informācijas patiesumu,” skaidro Sandija, smejoties, ka Vitālija apgalvojumiem pēc tā, kā viņš samelojies šova veidotājiem, piesakoties šovā aizņemts, vairs īsti neuzticas.

Kamēr daļa skatītāju spriež, ka viss bijis izplānots, Sandija uzver, – ”ko tādu nav iespējams iestudēt”. Vitālija gājiens pārsteidzis arī šova veidotājus.

”Vitālijs, piesakoties šovam, juridiski bija brīvs, un, ja cilvēkam oficiāli nav sievas, mēs neesam privātdetektīvi, lai izmeklētu, vai kaut kur skapī nav noslēpta draudzene.

Mums pat prātā nav ienācis, ka kādam varētu ienākt pātā visas Latvijas priekšā startēt saimnieku šovā, lai gan pats ir aizņemts,” stāsta producente.

Viņa spriež, ka šis gadījums bijusi iespēja ar kamerām iemūžināt attiecību modeli, kurš diemžēl Latvijā nav nekāds jaunums.

”Tas parādīja patieso situāciju Latvijā. Vīrietim ir draudzene, ko skaidri zina citas sievietes, bet joprojām uz kaut ko cer. Šāda veida attiecībās Latvijā dzīvo daudzi.

Iespējams, šis publiskais stāsts parādīs meitenēm, kuras dzīvo šādās attiecībās, cik naivi, stulbi un neticami tas izskatās no malas,” par to, ko sabiedrība iegūs no Vitālija stāsta, spriež Sandija.

Lai arī meitenes intervijās Skaties.lv taisnojušās, ka Vitālija sētu pamest liedzis ar šova veidotājiem noslēgtais līgums, Sandija atklāj, ka tā vis neesot.

”Līgums atļauj pamest spēles laukumu, bet tad par to un aiziešanas iemeslu ir jāpaziņo kameras priekšā. Nedrīkst vienkārši pazust, taču iet prom, paziņojot par to kameru priekšā, ir atļauts.

Skatītāji atcerēsies, ka pirmajā sezonā tā arī notika – no saimnieka Egila sētas aizgāja divas meitenes. Un šosezon Jeļena pieņēma lēmumu nebraukt pie Ilmāra.

Meitenes var atteikties nesatikties ar puisi, kurš ir jau aizņemts. Uzzinot par situāciju Vitālija sētā, rēķinājāmies, ka meitenes gribēs iet prom, taču visas palika,” vielu pārdomām piedāvā šova veidotāja.

”Saimnieks meklē sievu” veidotāji mēģinās sazināties ar ”pazudušo” Vitāliju un noskaidrot, kā viņam klājas pēc vētrainās vasaras – skatītājiem jāseko notikumiem šovā.

Taču Lauras izvēli Sandija vērtē kā visloģiskāko iznākumu Vitālija sētā.

”Acīmredzot viņam ieslēdzās sirdsapziņa,” spriež Sandija.