Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ”Saimnieks meklē sievu” kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas

9 komentāri
Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ”Saimnieks meklē sievu” kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas
Linda Vincāne/Skaties.lv

Pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras karstākās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai. Gatavi mesties mīlas atvarā ir jau desmitiem puišu, taču pieteikumu starpā ir paprāvs pulciņš dāmu – saimnieču! Skaties.lv jautāja seriāla veidotājiem, vai varētu atkārtoties Magones Burkas variants un iespēja uz savu saimniecību vest vīrus varētu tikt kādai saimniecei.

Kādi vīri jau pieteikušies šovam? Uzzini TE!

”Liela saimniecība Alūksnē. Slaucamas govis. Vēlētos atrast vīru sev,” spēlei sevi drosmīgi piesaka simpātiska gaišmate.

”Man ir ļoti plaša zemnieku saimniecība. Esmu ļoti uzticama un strādīga, patīk svaigais lauku gaiss un burvīgā atmosfēra, kuru var iegūt tikai laukos,” savukārt raksta Elīna.

Savukārt saimniece Agnese paziņo, ka, tā kā pati strādā Latvijas armijā, negrib ”zaļknābi pie sāniem, bet normālu vīrieti”.

Savukārt simpātisko zirgkopi Lāsmu spēlei ar ļoti sirsnīgu pieteikumu piesaka tuvinieki.

”Lāsma pati taisa sev mašīnu, iet mežu izzāģēt. Ir konditore. Un ļoti patstāvīga. Arī aktīvi nodarbojas ar jāšanas sportu.

Vīrietim ir grūti pārsist Lāsmu, jo viņa ir spēcīga un spēj pat sev māju uzcelt. Pagājušā gadā uzcēla sev viena stalli,” saimnieci slavē tuvinieki.

Daļa dāmu pieteikušās, atklājot, ka viņām ir sava māja ar mazdārziņu, kur tīk rušināties, vien nepieciešams vīrieša stiprais plecs. Un ir visai plašs pulciņš apburošu dāmu, kuru ikdiena paiet, slaucot gotiņas.

Tāpat kā kungi, arī dāmas spēlei pieteikušās no Latvijas malu malām: ir saimnieces no Alūksnes, Smiltenes puses, Tukuma rajona, Dobeles, Saldus un Rīgas.

Un, jā saimnieces, mums jums ir priecīgas ziņas! Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, izvērtējot pieteikums, primāri tiks ņemts vērā, cik interesants dalībnieks un viņa saimniecība, kas nozīmē, ka arī dāmām ir visas iespējas.

”Vienu sezonu šovā bija arī saimniece, un nav izslēgts, ka arī šosezon vīru meklēt varētu kāda saimniece,” stāsta Sandija.

Ko tu vēl gaidi?  Tava iespēja ir te! Piesakies ŠEIT!

9 komentāri