Visi saimnieki izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas

74 komentāri

21. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” epizodē gala izvēle jāizdara trim saimniekiem – Oskaram, Ilmāram un Gunāram, izraugoties pa daiļavai, ar ko kopā doties ceļojumos. Ja Vitālijam un Jānim izvēle sagādāja neērtus brīžus, šie trīs vīri noslēdzošo izvēli veica pārliecinoši, no izbalsotajām līgavām atvadoties siltā un draudzīgā gaisotnē.

Ko izvēlējās Jānis un Vitālijs? Lasi TE!

Gunārs pēdējo dienu velta Annas, kura līdz šim bija vien smagi strādājusi, kamēr citas baudīja randiņu, lutināšanai.

Saimnieks no rīta dodas uz veikalu pēc saldējuma Annai. Turpat netālu viņš pļavā saplūc puķītes. ”Sievieši jālutina,” pašaizliedzīgs ir Gunārs.

Anna par jauko pārsteigumu ir patīkami pārsteigta, taču tas nav viss! Saimnieks aicina dāmu uz romantisku pikniku, kurā abi draiskojas ar putukrējumu un Gunārs pasniedz Annai dārgu rotu. Ieskatu abu randiņā skaties TE!

Inga, nomazgājusi logus, iet lūkot, ko Gunārs ar Annu dara, un pamana abus bučojamies. Sieviete nosmejas, ka laikam jau viss izlemts.

Tikmēr Oskars randiņā ved Dārtu – abi izbrauc ar retro auto. Izbrauciena laikā pāris jau sāk spriest par kāzām, bet pēc tā kopā dodas stādīt ozolu.

Ilmārs uz radiņu ved Beāti. Laura tikmēr tiek atstāta kopjam māju – kā smejas Ilmārs, ja nu viņš paliek bez meitenēm, vismaz kāda pievienotā vērtība dalībai spēlē būs.

Ilmārs Beāti atved uz restorānu pie jūras. Tiesa, atmosfēru mazliet mulsinošu padara saimnieka joks par masāžu 69 pozā. Kā aizkadrā smejas Beāte, Ilmāram laikam pašam patīk viņa joki, bet viņa tos uzskata par ”mīnusu, ko varēs pieciest”.

Baudot gardās pusdienas, Ilmārs slavē ēdienu un paziņo Beātei: ”Cerams, ka tu tikpat labi gatavo!” Meitene atjoko, ka mākot pagatavot pelmeņus.

Tālāk seko visai tiešs Ilmāra joks par ”laizīšanos” – noskaties TE!

Pēc pusdienām pārītis ļaujas skūpstiem jūras malā.

Inga ved Gunāru aprunāties, un sarunas laikā cenšas noskaidrot, kuru tad saimnieks izvēlēšoties. Abi sirsnīgi izrunājas.

Galu galā, Gunārs izvēlas Annu, no Ingas šķiroties uz draudzīgas un sirsnīgas nots.

Kamēr Oskars ar Dārtu bauda randiņu Aglonas bazilikā, mājās palikusī Laura ar Oskara mammu gatavo gardas vakariņas. Pēc gardās maltītes – izbalsošana.

Oskars izvēlas braukt ceļojumā ar Dārtu.

Laura Alojā tikmēr cītīgi kopj Ilmāra dzīvokli. Ilmārs, nākot mājās ar Beāti, izsaka cerību, ka Laura jau pati visu būs sapratusi un devusies prom.

Saimnieks izlemj nerīkot dramatisku izbalsošanu – viņš saka paldies Laurai un paliek ar Beāti.

”Tu mājās nebrauksi! Paliksi tepat! Jaunās mājas – Aloja. Kuldīgai saki atā,” Beātei paziņo saimnieks.

Taču notikumi šovā ar to nebūt nebeidzas. Laimīgajiem pārīšiem priekšā ceļojumi. Kā viņiem tajos klāsies un kuri galu galā izlems palikt kopā? Turpini skatīties ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros TV3!