3 komentāri
Visa saimniecība kā apbrīnojama izstāde! Ciemos ”Saimnieks meklē sievu” vecākā dalībnieka Andra mājās
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Par ”Saimnieks meklē sievu” sezonas interesantāko sētu šogad noteikti var nosaukt vecākā dalībnieka Andra Leimanta mitekli. Vīrietis, izmantojot vienkāršus un viegli pieejamus izejmateriālus, to pārvērtis par sava veida mākslas parku, kas jau piesaistījis ekskursantu uzmanību. Skaties.lv piedāvā ieskatīties saimnieka unikālajos darbos.

Interesantiem ornamentiem apgleznoti seni darbarīki, kokgriezumi, kuros ir slepenas durtiņas gardumu krātuvītēm, kokgriezumu kolekcijas, no tukšām plastmasas pudelēm pagatavoti ziedi  – nav pat iespējams aprakstīt visas interesantās idejas, kuras Andris realizējis savā sētā, lai arī jaunībā zaudējis vienu roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas notika ar Andra roku? Lasi te!

”Tētis savulaik to visu aizsāka paša priekam, bet nu tiecamies uz to, lai cilvēki brauc skatīties. Un ”Saimnieks meklē sievu” dēļ mūs jau ir pamanījuši – sētā viesojušies apmeklētāji, lai apskatītu visu tēta paveikto,” Skaties.lv, izrādot sētu, stāsta Andra meita Arnita.

Eksponāti atrodami gan sētā, gan mājas iekšienē – šķiet visu, kur veras skats, ir kāds interesants nieciņš, pie kura ”piesiet aci” un ko apskatīt tuvāk, ieraugot, ka Andris tā izgatavošanā atjautīgi izmantojis, piemēram, tukšus dzērienu iepakojumus.

Visu apskatot, rodas jautājums, kur saimnieks tam atrod laiku – ”Purvičos” arī bez mākslas darba netrūkst – jāapkopj prāvs skaits mājputnu, turklāt Andris aizrāvies ar ziedu audzēšanu.

Saimnieka sētā jau krājas izejmateriāli jauniem darbiņiem, kurus, zinot Andra aizraušanos, vēlīgi piegādā apkaimes iedzīvotāji – sākot no dažādiem iepakojumiem līdz pat interesantiem, senlaicīgiem darba rīkiem, kurus Andris pārvērš mākslā.

”Tētim idejas nekad nebeidzas,” stāsta Arnita.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl