”Visa apkārtne jau gaida kāzas!” Aivara mamma sajūsmā par jauno ”vedekliņu” Kristu

43 komentāri
”Visa apkārtne jau gaida kāzas!” Aivara mamma sajūsmā par jauno ”vedekliņu” Kristu
Linda Vincāne/Skaties.lv

”Saimnieks meklē sievu” līgavu kari noslēgušies arī populārā Aivara Dimitrijeva sētā, un tur uzvarējusi daiļā astoņpadsmitgadniece Krista Kļaveniece. Kamēr skatītāji uz šo savienību skatās zināmām aizdomām, Aivara mamma sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka viņas sirds ir droša.

Kā Skaties.lv atklāj Aivara mamma, viņa ir ļoti apmierināta ar dēla izdarīto izvēli. Jau no meiteņu ierašanās brīža viņa novērojusi, ka ar Kristu dēlam veidojas īpaša saikne.

”Viņiem ļoti labi ”sapas”. Tās trīs dienas, ko viņi te bija, abi bija ļoti draudzīgi. Ļoti sirsnīga un atklāta meitenīte. Cerēsim,” cerību pilna ir saimnieka mamma.

Tikmēr Krista ir atzinusies, ka viņai jau ir līgavainis! Lasi TE!

Viņa puspajokam piekodinājusi Kristai, lai ceļojumā sargā Aivariņu, un meitene apsolījusies no puiša neatstāties ne soli.

Aivaram ir pāri 30, bet ”līgava” vēl vidusskolniece. Vai vecums nebūs šķērslis mīlai? Mamma tā nedomā. Sieviete atklāj, ka meitenes pat bijušas pārsteigtas, uzzinot saimnieka vecumu, visām licies, ka atraktīvajam puisim ir ap 22. Un tas pat ir labi – puisis izskatās jauneklīgs, ir aktīvs un sabiedrisks, bet tai pat laikā viņā jau ir dzīves pieredze un briedums.

”Puisim ir jābūt vecākam, lai turas vairāk pie zemes! Būs labi! Ka tik saticība būtu. Ja viens otru atbalstīs, viss izdosies,” tā saimnieka mamma. Kristu viņa jau mīļi dēvē par savu vedekliņu un neslēpj – ja abiem ”sapasēs”, ģimene gatava rīkot kāzas.

”Visa apkārtne jau gaida kāzas. Kā smejas Daugavas pārcēlājs, ”tikai tad es vedu pāri, ja kāzās šampānietis būs”,” sirsnīgi smaida Aivara mamma.

43 komentāri