Vīri izvēlas līgavas: ”Saimnieks meklē sievu” izveidojas divi daudzsološi pāri

33 komentāri
Vīri izvēlas līgavas: ”Saimnieks meklē sievu” izveidojas divi daudzsološi pāri
Linda Vincāne/Skaties.lv

Pirmdienas, 20. novembra, vakarā diviem ”Saimnieks meklē sievu” vīriem nācās izdarīt svarīgo gala izvēli. Mārtiņš ceļojumā uzaicināja Solvitu, bet Jānis izlēma dot iespēju Evitai. Tikmēr ari citās sētās gāja gana lustīgi.

Lai pārbaudītu meitenes, Mārtiņš veda meitenes pie īstas saimnieces, kur abas tika liktas pie tādiem darbiem kā sviesta kulšana un siera siešana.

Mārtiņam un Solvitai pirms svarīgā lēmuma pieņemšanas bija nopietna saruna. Solvita atklāja, ka būtu gatava pārvākties pie saimnieka, taču tikai tad, kad būs pilnībā pārliecināta par attiecību nopietnību.

Saimnieks iepriekš bija paziņojis, ka nevēlas meiteni ar bērnu, bet Solvitai jau ir atvasīte. Abi beidzot izrunājās arī par šo tematiku. ”Ja izvēle būs par labu tev, es iziešu no saviem principiem,” paziņoja Mārtiņš, atklājot, ka ir gatavs pieņemt Solvitu ar visu bērniņu.

Galu galā Mārtiņš paziņoja, ka ceļojumā līdzi ņemt grib Solvitu. Abi vienojās kaislīgā skūpstā.

Aivara meitenes modās mazliet sapīkušas – esot neizgulējušās, jo saimnieks vakar pie viņām aizsēdējies. Pie brokastu galda gan viss nogludinājās un kompānija jauki tērzēja.

Vai Aivars sāk šaubīties? Noskaties saimnieka slepeno sarunu ar kaimiņiem TE!

Tikmēr Jāņa mājās meitenes saimniekoja ņiprāk par pašu puisi. Līgaviņas piecēlās agrāk par pašu saimnieku un, strādājot Jāņa mammas kartupeļu laukā, pat pavilka puisi uz zoba par slinkošanu.

Tīrot Jāņa māju, Evita neslēpa, ka grib projām – par daudz saimnieka mājās mušu, un liela netīrība. Meitene paziņoja, ka puisis esot pārāk slinks.

Pirms lēmuma pieņemšanas Jānis izlēma Evitu vest vēl vienā randiņā, atstājot Sindiju mājās. Taču Evitas jūtas sāka izplēnēt. ”Es grib uzvarētu, bet ceļojumā ar viņu braukt es negribu,” paziņoja meitene.

Gala izvēles brīdī Jānis paziņoja, ka saimniecībā paliek un ar viņu ceļojumā dodas Evita. Meitene pauda cerību, ka abi izrunāsies, un viņas viedoklis par Jāni tomēr mainīsies.

Savukārt Andri gaidīja kāds apburošs pārsteigums – Neldija viņam nolasīja pašas rakstītu poēmu. Skaistais rakstu darbs atkausēja pat Andra sirdi, un viņš ieteica dāmai turpināt rakstīt vēl un vēl.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • tante
  +33 +31 -2

  tante

  Nesaprotu Evitu! Vienbrīd saka, ka puisis nepatīk, bet pēc pāris minūtēm jau skūpstās! Un kāda jēga uzvarai ja pat ceļojumā negribas? Būtu devusi iespēju otrai meitenei!
 • Murgs
  +30 +28 -2

  Murgs

  Kas tai Jāņa izvēlētajai meitenei vispār galvā darās? Visu šovu tikai čīks un pārmet. Nedomāju, ka pati ir tik perfekta un dzīvo tik labi. Vienā brīdī grib prom, nevēlas ceļojumā, nevēlas ar Jāni neko, bet beigās pat skūpstās? Uzskatu ka vajadzēja atteikties un pateikt kā ir, ja jau viņa skaitās tik ļoti atklāta. Pamatīgs Fuj. Ceru, ka skatoties tagad visu pa TV, pašai kaut mazliet kauns par sevi paliek.
 • Nu jaa
  +22 +22 0

  Nu jaa

  Pilnīgi manas domas! Lai kā tur arī nebūtu, tas nav publiski jāstāsta. Kaut gan nesaprotu, kas viņai tur nepatika, istaba, kur meitenes nakšņoja, arī vairāk kā laba. Mušas laukos nav redzējuši, vēl pie tam, ja ir lopi sētā??? Trīs dienās uzstāda diagnozi, ka puisis ir slinks???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!