Viņu izvēlējušies uzreiz trīs puiši! Iekārotākā līgaviņa ”Saimnieks meklē sievu” vēsturē – Ance Lelde

27 komentāri
Viņu izvēlējušies uzreiz trīs puiši! Iekārotākā līgaviņa ”Saimnieks meklē sievu” vēsturē – Ance Lelde
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirmdienas, 9. oktobra, vakarā tika dots starta šāviens pašmāju mīlas šovu gaidītākajam rudens jaunumam  – ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai. Mums ir unikāls gadījums! Pirmo reizi šova vēsturē trīs brašuļi izvēlējušies aicināt uz savu saimniecību vienu un to pašu skaistuli – Anci Leldi!

Kā Skaties.lv atklāj Ance, nokļūšana šajā mīlas neprātā pat nav bijusi viņas iniciatīva – meiteni pie uzreiz sešiem saimniekiem pieteikusi pašas mamma! Abas ir rīdzinieces, bet, kā smejas Ance, ”mamma griba aizdot viņu uz laukiem”.

”Sākumā tas bija kā eksperiments – domāju, vai kāds mani vispār izvēlēsies,” tā Ance, kura situāciju, ka viņu uz savu saimniecību aicināt vēlēsies uzreiz trīs no TOP5 brašuļiem, pat nav varējusi iedomāties. Pārsteigta bijusi arī mamma, bet izdarīts paliek izdarīts!

Pārējās līgavas apskati te!

Ance atklāj, ka tikai šovasar pabeigusi mācības skolā, un līdz šim vīra meklēšana nudien nav bijusi viņas prioritāšu sarakstā.

”Man tagad galvenais ir mācības, atrast darbu,” stāsta simpātiskā gaišmate. Ja saimnieku šovā izveidosies izveidot attiecības, meitene to visu apvienošot. Latvija galu galā nav tik liela, lai nevarētu izbraukāt no Rīgas pie mīļotā, un attiecību sākumā jau nav jaievācas pie otra dzīvot.

”Nedomāju, ka visi jaunie saimnieki vēlas uzreiz ņemt un precēties,” spriež Ance.

 

TOP komentāri

 • Humoriņš
  +23 +23 0

  Humoriņš

  Pareklamēs tv,un gan jau kāds krietni biezāks pilsētnieks-precinieks uzradīsies.Galvenais-reklāma!Gudra māmiņa.
 • Vecome
  +20 +20 0

  Vecome

  Kāpēc māmiņa savu 18 gadīgo meitu tik agri grib aizprecināt uz laukiem?
 • Zuzis
  +13 +13 0

  Zuzis

  Jauna nepieaugusi blondīne meklē šovos popularitāti. Kam tas vajadzīgs? Tad jau šovam nav īstā jēga.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!