”Viņš aiz kauna zemē ielīda…” Lana atklāj, kas noticis Vitālija sētā pēc izbalsošanas

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

81 komentārs

Sievas meklēšana Vitālija sētā beigusies visai neparasti – saimnieks paziņojis, ka nevienu no meitenēm un ceļojumu nevēlas, bet paliks ar savu draudzeni Lauru. Pēc šā pavērsiena ir pilns Lanas mērs, meitene atklāj visu, ko domā par neizlēmīgo solījumu bārstītāju.

”Lai nu viņiem izdodas,” ar zināmu ironijas devu laimi Vitālijam un Laurai novēl Lana.

Meitene pēc Vitālija lēmuma paziņošanas izplūda asarās, bet nu atklāj, ka raudājusi vairāk par iespēju netikt kārotajā ceļojumā, ne Vitāliju.

”Nu, nav Vitālijs mans īstais. Kam man tādu vīrieti, kurš visu sola, bet neko neizpilda? Visi viņa solījumi vējā. Viņš man solīja, ka no Lauras šķirsies, ka brauks ceļojumā ar mani. Ko tik viņš nesolīja!

Bet kam man tādu tukšu solījumu bārstītāju. Nekāds baigais skaistulis viņš nav – es esmu pārāk smalka un skaista, lai par viņu asaras lietu!

Rakstura ziņā viņš arī tāds bakstāms stumdāms. Nu, nevajag man mājās vēl vienu skapi, ko stumdīt,” par Vitāliju neskumst Lana.

Lai arī ekrānā Vitālijs pauda vēlmi turpināt jauku draudzību ar meitenēm, Lana var pastāstīt – pēc lēmuma paziņošanas saimnieks uzvedies kā īsts zaķpastala.

”Pasakot, ka paliek ar Lauru, kas nozīmē, ka viss mums solītais vējā, viņš pats aiz kauna zemē ielīda. Kamēr mēs savācām mantas no mājas, viņš aizgāja pie kaimiņiem, laikam kauns bija acīs skatīties.

Nesaprotu, ko tāds cilvēks vispār darīja šovā? Tas, kur viņš dzīvo, ir nekopts, netīrs miteklis. Laura visu laiku staigāja, jautājot, kad brauksim mājās. Ja ej uz šovu, padomā, kur tu citus cilvēkus ielaid un kādos apstākļos nostādi!” Vitāliju kaunina simpātiskā meitene.

Viņa atklāj, ka nemaz jau četrus gadus viņš ar savu Lauru kopā nebijis – kādā dzērienu lietošanas brīdī viņš licis manīt, ka romāns uzplaucis īsi pirms filmēšanās.

Lana uzskata, – ja jau saimnieks pirms mīlas spēles atradis draudzeni, varējis labāk visas trīs meitenes aizsūtīt ceļojumā vai pateikt, ka izstājas, kā to izdarīja viens no desmit kandidātiem, kurš, gaidot vēstules, sagāja kopā ar bijušo.

Jebkurā gadījumā – Lana dalību šovā nenožēlo, jo ieguvusi labas draudzenes – Danu un Kristu. ”Smejamies, ka mums ir meiteņu trio. Esam izveidojušas kopīgo čatiņu, uzturam kontaktus. Ar Vitāliju gan kontaktus neuzturam, nemaz nezinām, kā viņam tagad iet,” tā Lana.

Pēc parādīšanās mīlas spēlē par simpātisko un brīvo meiteni interesi, protams, izrādījuši neskaitāmi vīrieši, rakstot sociālajos tīklos. Lanai šobrīd sarakstēm un randiņiem ar pielūdzējiem neesot laika.

”Esmu aizņemta darbā, bet ”Facebook” draugus nekolekcionēju,” to, ka pielūdzējiem šobrīd ir visai maz iespēju, atklāj Lana.

81 komentārs