Viņi jau plāno kopdzīvi! Saimnieks Aivars ticis pie satriecošas draudzenes

445 komentāri
Viņi jau plāno kopdzīvi! Saimnieks Aivars ticis pie satriecošas draudzenes
Daces privātais arhīvs

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs beidzot izveidojies īstas attiecības un jau kaļ plānus par kopdzīvi ar mīļoto. Iepazīsties – Aivara mīļotā sieviete Dace!

Dace ierauta skaļā skandālā! Lasi TE!

Kamēr skauģi trina mēles par Aivariņa neveiksmēm mīlas dzīvē šova laikā, saimnieks dzīvoja ar pilnu krūti, un nu viņa meklējumi vainagojušies panākumiem – pie Aivara sāniem jau vairākas nedēļas ir satriecoša blondīne no Liepājas.

EKSKLUZĪVI! Lasi pirmo interviju ar Daci!

”Mūs sapazīstināja kopīgs draugs. Labu laiku sazvanījāmies, runājām ”WhatsApp”, līdz 7. martā Rīgā notika mūsu pirmais randiņš.

Uzreiz sapratām, ka mums ir daudz kopīga un esam kā radīti viens otram,” Skaties.lv stāsta Dace.

Abus vieno mīlestība pret laukiem un mūziku. ”Arī es dziedu.

Uzskatu, ka dziedu labāk par Aivaru, esmu jau vadījusi dažādus groziņu vakarus un saviesīgus pasākumus.

Ļoti iespējams, ka nākotnē mēs varētu kopā ierakstīt kādu dziesmu, uzfilmēt video. Jā, ”Traktoristam” nav ne vainas, bet man gribētos tādu dziesmu, kas tautai patīk,” stāsta Dace.

Viņa uzskata – ja jau mīlestība atrasta, ko tur vairs gaidīt! Aivars un Dace jau kaļ plānus par kopdzīvi. Dace plāno drīzumā apciemot saimnieku Zasā, lai izvērtētu, vai būtu gatava apmesties uz dzīvi viņa pusē, vai arī abiem labāk iekārtoties Liepājā.

”Es uz šīm attiecībām skatos ļoti nopietni. Neesmu no tām, kas pa gaisu lidinās. Ja jau ir īstais cilvēks atrasts, dzīvot kopā ir loģiska izvēle,” skaidro Dace.

445 komentāri