Viena atbrauc piedzērusies, otra – vispār neatbrauc. ”Saimnieks meklē sievu” līgavas ieradušās laukos

38 komentāri
Viena atbrauc piedzērusies, otra – vispār neatbrauc. ”Saimnieks meklē sievu” līgavas ieradušās laukos
Linda Vincāne/Skaties.lv

”Saimnieks meklē sievu” uzņem apgriezienus – 23. oktobra sērijā meitenes ieradās ciemos pie saimniekiem, lai iekārtotos padzīvot viņu sētās. Tiesa, ne visur ierašanās notika gludi – vienā sētā daiļava ieradās ”kunga prātā”, bet citā – vispār neieradās.

Mārtiņš dāmu uzņemšanai gatavojās jo īpaši rūpīgi – viņš savas potenciālās līgavas sagaidīja, iesēdies smalkā saimnieka krēslā un cienājot ar šampanieti un kūkām. Meitenēm galdā tika celtas gardas pusdienas.

Jānis, kuram meitenes izvēlējās mamma, skaistules sagaidīja ar puķēm un mammu pie sāniem, kura meitenēm bija sagatavojusi priekšautiņus, lai viņas pārņem saimniekošanas misiju. Kompānija uzreiz tika likta pie darba – pabeigt gatavot pusdienas.

Kā Jāņa sētā uzreiz pamanīja meitenes, tur ir ļoti daudz mušu – visam, kas atstāts uz šķīvja, virsū sametas kustoņu bars.

Meičas mēģināja iznīdēt nevēlamos viesus ar mušpapīra palīdzību, un ar savu stāstu par tām klajā nāca arī šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

”Viņas bija tik daudz un tik draudzīgas, ka vesels bariņš pieteicās braukt man līdzi līdz pat Rīgai,” par mušu invāziju teic Baiba.

Pie Andra ciemos bija jāierodas Neldijai, Gintai un Natālijai. Īpaši uztraukusies bija Neldija, kura ciemos brauca ar kārumiem no savas saimniecības.

Ginta un Neldija pie Andra ieradās ar vienu autobusu un pa ceļam jau sadraudzējās. Bet kur palikusi trešā dāma?

Aivars meitenes sagaidīja ar cienastu un aizbraucot pretī ar iznomātu un izpušķotu auto. Autoostā viņu gaidīja Krista un Baiba, bet puisis gandrīz stundu kavējās.

Saimnieka Aivara simpātija Agnese sētā ieradās ar ”Saimnieks meklē sievu” vēsturē vēl nepieredzētu šiku.
Meitene uz laukiem tiks atvesta ar melnu ”Lexus”. 18 gadus jauno blondo skaistuli atveda kungs, ko viņa iepazīstināja kā savu tēti, un pie auto durvīm uztrauktā dāma vēl steidza iemalkot kādu dzērienu.

Aivaram šis smalkais uznāciens raisīja ”brīnumainu sajūtu”, bet konkurentes sprieda, ka lauku puisim, iespējams, nemaz nepatīk šāds pilsētas šiks.

Agnese turpināja izpausties, lepojoties, ka pa ceļam no Daugavpils baudījusi ļoti labu alkoholu un ēdusi restorānā.
Meitenes steidza Agnesi izjautāt, cik daudz viņa izdzērusi, un Agnese atklāja, ka dzērienam bijuši 47 grādi.

Uzzinājusi, ka jāpaliek teltī, meitene paziņoja, ka grib uz viesnīcu – tēvs viņai esot iedevis līdzi ”pāris sotakus”, un viņa var atļauties.

Saimnieki laiku velti netērēja un steidza vest savas skaistules randiņos. Mārtiņš pirmo uz tikšanos divatā aicināja Kristīni. Abas pārējās tika atstātas ar uzdevumu sastādīt puķes.

Mārtiņš un Kristīne laiku pavadīja vietējā muzejā, bet pēc tam mīļi padzēra tēju.

Tikmēr Andris joprojām gaidīja Natāliju, kura nebija sazvanāma. ”Tramvajs aizgājis, piedod, mīļā,” saniknojās Andris, saprotot, ka dāma neieradīsies. Taču ilgi viņš neskuma – abas atbraukušās skaistules tika izklaidētas ar šaušanu pa bundžām un aizraujošām sarunām pie gardumu galda.

Jānis uz randiņu uzaicināja Evitu, bet abas pārējas palika, mammas uzraudzībā zāģējot jēru. Jānis un Evita tikmēr kopā lēca ar gumiju. Pēc lēciena abi sabučojās. Mājās palikušās, to uzzinot, kļuva mazliet greizsirdīgas un atriebjoties salika Jānim gultā dadžus.

Vakarā Jānis visas aicināja pasēdēt pie ugunskura, kur visiem izvērtās jauks vakars, sirsnīgi jokojot.
Mārtiņa sētā vakaru noslēdza ģimenes vakariņas.

Noskaties sēriju!

TOP komentāri

 • Evita Rubene
  +25 +24 -1

  Evita Rubene

  Blondā atbraukusi “zīmēties”! Sencītis ar vecu Leksusu atvedis,dažus simtiņus iedevis....! :D Aktrise! 😁😁😁
 • Evija Sproģe
  +24 +21 -3

  Evija Sproģe

  Lielai daļai tur 18 gadi. Kāds tur brīnums, ka nevar atrast sev čali, tupas aitas
 • Māris Ankevics
  +21 +18 -3

  Māris Ankevics

  Kā pilsētu mušas brauca lūkoties...uz lauku mušām😂😄😂😄😂😄😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl