VIDEO: kas notiek Kauķa līgaviņas galvā – vēl šovā par Jāni bija sajūsmā, bet tagad nekā…

1 komentārs
VIDEO: kas notiek Kauķa līgaviņas galvā – vēl šovā par Jāni bija sajūsmā, bet tagad nekā…
Publicitātes foto

Kanāla TV3 šovs Saimnieks meklē sievu ir noslēdzis savu trešo sezonu, un arī šajā netrūka intrigu un sensāciju visas Latvijas mērogā, bet to visu piedzīvojām pagājušajā nedēļā. Bija skaidrs, ka šīs nedēļas sērija būs krietni mierīgāka, taču tik un tā portāls Skaties.lv starp vienu no pāriem – Jāni Kauķi un Sandru Baumani – ievēroja ļoti interesantu lietu.

Kad tuvojās saimnieka Jāņa lielais patiesības mirklis – kuru tad viņš izvēlēsies, varēja just pamatīgu spriedzi ne tikai viņa paša, bet arī līgaviņu starpā, īpaši Sandras, jo izskatījās, ka viņai puisis patiesi patīk. Un, ja jau patīk, bet uz viņu acis met vēl kāda, ir jāsasparojas, lai iegūtu kāroto, un tas arī izdevās – Kauķis izvēlējās tieši viņu. Par to, kādas emocijas bija pirms un pēc rezultātu paziņošanas, skaties īpaši sagatavotajā videomateriālā.

FOTO: Sandra un Jānis Kauķis ceļojumā Šveicē

Taču viss tik rožaini neattīstījās, jo ceļojuma laikā pāris saprata, ka abu starpā kaut kas “buksē”. ”Sajūtas ir interesantas. Man liekas, ka viņš pa dzīvi ir tāds ļoti skeptisks. Man pilnīgi rodas tāda sajūta, ka viņš visur meklē negatīvo. Man jāpieņem, ka viņš tāds ir, bet ļoti grūti pieņemt,” novērojumos par kautrīgo saimnieku dalās Sandra.

Tomēr vēlāk, vakariņu laikā, Jānis paspīdējis romantiskā gaismā. Šajā ziņā viss esot kārtībā – īstajā brīdī gan paņem meitenes roku, gan sabučo. Tomēr ir kāds liels ”BET” – Sandra pamanījusi, ka, kamēr viņš klusē, tikmēr viss ir kārtībā. ”Jo man uzreiz atsit visu vēlmi iepazīt. Man vairs nav intereses. Tad es mēģinu pārslēgties uz to, ka ceļojums ir fantastisks. Bet – kāpēc es šeit esmu? Lai iepazītu viņu,” pārdomās par Jāni dalās Sandra.

No sākuma sajūsma, pēc tam – nebūs!

Meitenes pasauli pa šo laika sprīdi – kopš Jānis izvēlējās viņu un braucienu uz Šveici – kaut kas pilnībā apgāzis kājām gaisā, turklāt vēl pirms došanās uz Šveici Jānis bija paspējis paciemoties pie Sandras un iepazīties ar dažiem meitenes draugiem. ”Viņš gribēja redzēt, kā es dzīvoju, gribēja redzēt, kāda man ir apkārtne, kādi man cilvēki apkārt. Tas ir ļoti apsveicami. Tātad cilvēks grib mani iepazīt,” saka Sandra. Taču to, kas tieši noticis, raidījuma varoņi neatklāj.

FOTO: Sandra un Jānis Kauķis šovā Saimnieks meklē sievu

Arī pēdējā raidījuma laikā Jānis atklāj, ka labprāt ar meiteni ko mēģinātu, taču beigās varēja manīt, ka Sandrai uz to domas un prāts nenesas vispār. Un, kā Tev šķiet, viņiem kaut kas varētu sanākt?

APTAUJA

Vai Jānis un Sandra kļūs par pāri?

Rezultāti:
3%

97%

1 komentārs