Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

3 komentāri

Šovs “Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Kā Jānim klājas šodien un vai viņa sirds aizvien ir brīva?

Smiltenietis Jānis šovā ”Saimnieks meklē sievu” startēja pirms diviem gadiem un uzreiz iemantoja skatītāju simpātijas kā sezonas jaukākais saimnieks.

Mēnesi pēc nofilmēšanās šovā Jānis joprojām bija brīvs un atzinās, ka ar sievas meklējumiem nesteidzas, tā vietā viņš pievērsās darbiem saimniecībā.

Šonedēļ šovā ”Saimnieks meklē sievu” tapa zināms, ka Jānis uztur kontaktus ar Armanda līgaviņu Danu un Pētera izvēlēto Žaklīnu.

Jāņa saimniecībā Smiltenes pusē paciemojās šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare un saimnieku iztaujāja par to, kā viņam sokas šodien.

”Man vajag māju gatavu, lai es sievu varu dabūt. Īstenībā ir problēma: ja tev nav mājas, kur viss ir normāli, kā jābūt. Ar sievām ir kā ir,” sprieda Jānis.

Viņš Baibu Sipenieci-Gavari aicināja novērtēt, kādas izmaiņas viņš pa šo laiku veicis savā mājā: ”Būvlaukums. Kad pabeigs, būs vēl smukāk.” Kā atzina saimnieks, meiteni viņš mājās vedīs tikai tad, kad tā būs pabeigta.

Plašajā mājā Jānis Baibai izrādīja arī istabu, kas plānota kā bērnistaba. ”Vai nu paredzēti divi, vai uzreiz jāņem ar diviem, tad savi nav jātaisa,” komentējot nodomus saistībā ar atvasēm, smaidīja Jānis.

Baiba sprieda, ka Jānis, ja reiz tik rūpīgi un ilgi meklēs, savu ideālo saimnieci atradīs. ”Protams, es atradīšu, jo es zinu, ko meklēju,” atbildēja saimnieks.
3 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu