Video: Ilmārs pēc lielās izēšanās līgaviņas ved uz sporta zāli

Jau 7. oktobra sērijā ”Saimnieks meklē sievu” atkal atgriežas sezonas iekārotākā saimnieka Ilmāra sētā. Ilmārs pēc pirmās dienas ballītes un izēšanās īsteno savus ”draudus” un ved meitenes pasvīst Alojas sporta zālē. Skaties.lv jau tagad piedāvā ieskatīties, kā viņiem tur klājās.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • 😁

  😁

  Varbuut ir iespeeja izbalsot vinu pasu? Stulbaaku raidijumu un cilveeku tiesaam sajaa gadaa neesmu redzeejusi.😂😂😂😂😂
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Vakar vakarā pa telefonu runāju ar mammu. Mūsu sarunu pārtrauca šis pats balagāns, jo mamma gribēja skatīties. Ir priekšstats par to, jo pāris raidījumus esmu redzējusi pagājušajā vai aizpagājušajā gadā. Sapratu, kas tas ir par mēslu un vairs neesmu skatījusies. Nesaprotu Baibu Sipenieci, kura it kā (it kā) ir pietiekami gudra sieviete, bet piekrīt vadīt šo perversību. Pašai ir meita un būs kādreiz arī mazbērni. Vai viņa akceptē šādu attiecību veidošanas modeli? Kur skatās Kultūras un Izglītības ministrijas? Vai tagad tā ir tāda kā norma - rādīt attiecību perversības kā paraugu pusaudžiem, jauniešiem? Arī Kivičsāga ir kaut kas tik pat pretīgs. Nebaidos par saviem bērniem, jo viņu izvēle ir dzīvot pēc Dieva principiem, taču baidos par tiem daudzajiem psiholoģiski un emocionāli nenobriedušajiem prātiem, kuri visu šo vājprātu uzsūc sevī kā normu, kā paraugu. Tas, kas tiek darīts ar šāda veida mēslu rādīšanu, ir visbrutālākā un atklātākā ģimenes vērtību graušana. KĀPĒC ATBILDĪGĀS PERSONAS IZLIEKAS TO NEREDZAM?????? Vai tās vispār ir atbildīgas? Baisi paliek, saprotot, kāda vara ir tv lētajiem šoviem, ka pat pensionāri (par nožēlu, arī mana mamma) tiem seko līdzi. Labs veids kā aizmālēt prātus, acis un ausis, lai neredzētu, kas tikmēr notiek valstī. Palika tāds rūgtums par to, ka piezvanīju mammai, lai parunātos, bet, redziet, jābeidz runāt, jo sākās.... Negribas pārmest mammai, taču, skatoties uz visu šo kopumā, liekas, ka kaut kas tomēr nav kārtībā ar sabiedrības garīgo un emocionālo veselību. Un tas "kaut kas" ir ļoti, ļoti nopietns.
  • ...

   ...

   varbūt vari vnk likties mierā? Tādu penteri uzrakstīt par niekiem... kas grib izklaidēties, tas skatās, kas negrib- nevajag no mušas izpūst ziloni.
 • vitautiņis

  vitautiņis

  nu jā, var redzēt, ka šim sports patik tik ļoti, ka pat dzinsenās un čībās iet uz kačalku...
 • Sandra

  Sandra

  Es personigi izbalsotu Ilmaru. Pilnigs neatbilst ne viriesha ne ari vira telam. Uz fermu meslus tirit!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!