28 komentāri
Venti, pērc biļeti uz Londonu! Magone Burka izsaka kārdinošu piedāvājumu bijušajam līgavainim
Helēna Studente

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un dzejniece Magone Burka nesen iztiesājusies ar otrā dēla Raimonda Saulgaiša tēvu Venti par alimentiem. Taču lietu oficiāla sakārtošana nav sakārtojusi pāra attiecības. Gluži otrādi – izcēlusies jauna jezga, kuras sakārtošanai Magone gatava aicināt Venti uz Angliju pastrādāt.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Magone 16. martā ieradās Latvijā, lai oficiāli caur tiesu beidzot sakārtotu alimentu jautājumu. Plašāk par tiesu lasi šeit.

Kā jau tas dzīvē mēdz notikt, drīz pēc prasības pieteikuma saņemšanas Ventis, kurš šovā lepojās ar labu darbu guļbūvju celtniecības jomā, kļuva par bezdarbnieku.

Neņemot vērā šo faktu, tiesa lēma, ka Ventim būs jāmaksā alimenti, turklāt viņam jāatmaksā dzejniecei ar tiesāšanos saistītie izdevumi. Plašāk par tiesas spriedumu šeit!

Kā Skaties.lv aprīļa beigās atklāja Magone, Ventis pēc tiesāšanās sācis pārskaitīt viņai nelielu summu, taču tā esot teju uz pusi mazāka, nekā spriedumā noteikts. Nu Magone ziņo, ka Ventis turpina izvairīties no maksājumiem.

“Viņš brēc, ka viņam naudas nav. Ka nu tiesas spriedumā teikto maksāšot man pa daļām.  Saņēmies neskaitāmus patēriņa kredītus, sapircies nez kādus riteņus, nu baigais velosportists uz bērna alimentu rēķina.

Foto

Tiesa konstatēja, ka viņam pieder automašīna. Tad lai pārdod to, un būs, par ko nomaksāt manus tiesāšanās procesa izdevumus un bērnam alimentus,” Skaties.lv stāsta Magone.

Viņa iesaka vīrietim spēka gados nevis meklēt attaisnojumu, bet gan darbu.

Magone Burka

Magone Burka

“Tauta, dodiet brašajam baļķu drāzējam darbu! Vecis kā ozols, bet nespēj uzturēt pat bērnu, kur nu vēl savu sievu, jo ir bezdarbniekos! Kauns!”

Ja Ventis spītīgi turpinās nemaksāt viņam piespriesto summu, Magone gatava piedzīt parādu ar tiesu izpildītāja palīdzību. Taču Ventim vēl ir laiks. Magone atklāj, ka Anglijā tādiem brašiem vīriem esot plašas darba iespējas – vajag tikai gribēt!

“Lai tik pērk biļeti, darbā iekārtošu. Atradīšu tādu priekšnieku, kurš gudrību no viņa negaidīs, spēku tik vajadzēs. Izglītības dokumentu arī neprasīs,” gatava palīdzēt bijušajam ir dzejniece.

Viņai esot vēl kāda lieliska ideja biznesam. ”Ventis iepriekš lielījās, ka drāžot falla imitatoru. Varbūt viņš var atvērt veikalu? Būs bizness un nauda! Un pašam arī bauda,” par savu ideju priecājas Magone.

Foto: Ventis Vītols

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl