Velga atklāj, ko iesāks ar šovā Saimnieks meklē sievu iegūto naudu

9 komentāri
Velga atklāj, ko iesāks ar šovā Saimnieks meklē sievu iegūto naudu
Foto: Zita Vēvere

Noslēdzoties šova Saimnieks meklē sievu trešajai sezonai, par šarmantāko un saskanīgāko pāri tika atzīts Velga un Alfrids. Ar šovā iegūtajiem 1500 eiro pāris nolēmis pagarināt vasaru un drīzumā dosies ceļojumā uz Taizemi.

Šovā Saimnieks meklē sievu kā saskanīgākais pāris iepazītie Alfrids Lipovskis (56) un Velga Platace (47) šova laikā bija devušies uz Gruziju. Toreiz abi ļoti izbaudīja gan siltās zemes vasaru, gan viens otru. Nu iekarsušo ceļotāju interešu lokā nonākusi kāda cita eksotiska zeme. ”Mēs jau decembrī dosimies ceļojumā uz Taizemi,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Velga Platace. ”Noteikti gribējās pagarināt vasaru, gribējās, lai ceļojums ved uz kādu siltāku zemi,” akcentē Velga. Sākotnēji gan pāris bija plānojis doties uz Tenerifi, uz Kanāriju salām, bet, kamēr pa brīvdienām domājuši, biļetes jau bijušas izpirktas. Nācis piedāvājums doties uz Taizemi. ”Tas gan bija nedaudz dārgāks, bet par nedēļu ilgāks. Izvēlējāmies doties uz turieni,” stāsta šova šarmantākā pāra sievišķā puse.

Kad iestājusies dzīve ārpus TV ekrāna, pāris kopā pavada katru nedēļas nogali. ”Vairāk jau laikam man sanāk braukt pie Alfrida. Mēs attiecības attīstām, veidojam, vedam uz priekšu. Viss ir ļoti jauki. Tajā ceļojumā, domāju, vēlreiz viens uz otru paskatīsimies un sapratīsim, kā mēs varam satikt kopā,” portālam Skaties.lv atzīst Latgales saimnieka līgaviņa.

FOTO: Velga un Alfrids ceļojumā Gruzijā

Velga neslēpj, ka ik pa laikam pārlasa kādu portāla Skaties.lv rakstu. ”Man ļoti patīk. Jā, es ceru, ka tas izvērtīsies par veiksmīgu, labu turpinājumu. Patiesībā Alfrids jau bija izteicis domu, ka varbūt kaut kādā nākotnē viņš redz mani savas sievas lomā. Es ceru uz labu noslēgumu. Dzīvosim – redzēsim. Laiks rādīs,” spriež Velga.

Kamēr vēl līdz decembrim jāgaida, jau šajā nedēļas nogalē Alfrids un Velga ciemos uzņems citus šova Saimnieks meklē sievu dalībniekus. ”Šajā sestdienā pie mums brauks Egils ar Zani. Aprunāsimies, kā viņiem klājas, kā mums iet. Doma, ka ar visiem pieciem saimniekiem varētu kaut kad tikties, bija jau iepriekš. Izskatās, ka pārējiem nekas īpaši nav izveidojies, Egils ar Zani mēģina. Kā mēs sakām, latgaliešu puiši ”rullē”,” nosmej Velga.

FOTO: Velga un Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

VIDEO: pie Alfrida un Velgas viesojas Baiba

9 komentāri