12 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” vīri sākuši vest savas izredzētās uz randiņiem. Vecākais saimnieks Andris Leimants savu Neldiju aizveda īpašā randiņā uz Liepāju, pirmo reizi dzīvē parādot sievietei jūru. Neldija jokojās, ka pie jūras arī varētu palikt pa nakti. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju apskatīties, kā tad beidzās šis īpašais randiņš.

Kā atklāj Skaties.lv īpašais video, kas šovā netika parādīts, Neldija tomēr atgriezusies mājās kopā ar Andri. Tur abus sagaidīja un steidza izjautāt saimnieka meita un otra ”līgaviņa”.

Abi pastāstīja, ka baudījuši šampanieti, kas gan bijis dikti skābs, un paviesojušies pie jūras.

Neldija par piemiņu no īpašā ceļojuma bija salasījusi gliemežvākus, ko parādīja mājās palicējām.

Ko vēl par randiņu pastāstīja pāris un kas pirms gulētiešanas notika Andra sētā? Skaties video!

 

 

TOP komentāri

 • drausmas
  +33 +31 -2

  drausmas

  Neldija pasaka joku bet vecis tikai burkšķ. Atradies Apolons. Abas viņam par labu,
 • A.
  +29 +28 -1

  A.

  Sākumā es domāju,ka šis kungs feins vīrietis gados,bet šovā parāda,ka viņš kārtīgs burkšķis...Dāma pie suņa iet-slikti, pirmo reizi restorānā-arī slikti, šampanietis par skābu-atkal slikti... kādu dāmu viņš grib??? Kas tiešām ir dāma??? Tādai tādu kungu nevajag. Nu nevarēs pilsētniece iedzīvoties lauku saimniecībā pie veca īgņas. Neldija vienkārša lauku sieviete, pļāpīga un uz humoru uz TU, bet lūk vecajam īgņam pa sliktu... otra dāma arī šķiet jauka,bet vai šim kungam piemērota, nezinu! :)
 • hiacinte
  +22 +22 0

  hiacinte

  Jā, bet varbūt vīrietī tas skarbums un īgnums no neveiksmīgās dzīves? Tad jāmainās viņam, jākļūst draudzīgākam ar sievietēm.Ja negrib dzīvot viens...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl