Vai meiteņu satraukumam ir pamats? Kā ikdienā dzīvo un atpūšas saimnieks Ilmārs

103 komentāri

Līgaviņu nežēlastībā kritis saimnieku šova iekārojamākais vīrietis Ilmārs no Alojas. Meitenes šovā izpētījušas Ilmāra sociālos tīklus un, analizējot vīrieša izteikumus par dāmām, steidz izteikt minējumu, ka saimniekam nemaz sievietes nepatīk. Skaties.lv ieskatījās, ko tad Ilmārs izlicis sociālajos tīklos, lai noskaidrotu, vai satraukumam ir pamats.

Kā, jau dodoties pie saimnieka, jautrojas Evija un Laura, pēc Ilmāra ierakstiem sociālajos tīklos nevarot saprast – puiši vai meitenes interesē brīvo saimnieku.

Evija gan atklāj Laurai, ka Ilmārs par to vien pasmejoties – ne pirmo reizi tāds jautājums. Galu galā, mūsdienās par geju tiek saukts teju jebkurš puisis, kurš atļaujas kaut nedaudz parūpēties par ārieni.

Kā situāciju komentē Beāte, Ilmāram visdrīzāk esot pilnīgi vienalga, ko citi par viņu domā, tāpēc publiskai apskatei viņš var izlikt, ko vien pats vēlas.

Skaties.lv izpētīja, kas tad atrodams ikviena apskatei sociālajos tīklos. Ilmāra bildēs nav nekā aizdomīga – saimnieks sevi pozicionē kā vīrieti, kuram patīk uzturēt sevi formā, labi atpūsties draugu lokā ballītēs, apmeklēt mūzikas festivālus un lepoties ar savu saimniecību.

To, ka brīvajam vīrietim no Alojas visdrīzāk ir pilnīgi vienalga, ko runā skauģi, apliecina arī fakts, ka vīrietis, nokļūstot sabiedrības uzmanības centrā, ”aizdomīgos” attēlus nekur nav noslēpis un brīvi ļauj aplūkot un komentēt ikvienam interesantam, absolūti nepievēršot uzmanību tam, ka viņa profilos jau savu viedokli zem bildēm izteikt sākuši arī skauģi.

”Gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” Ilmāra ”līgaviņas” satriec saimnieka skaistuma standarti

Vēl vairāk – pēc sērijas, kurā viņš izsaka savas pārdomas par sieviešu augumu, viņš demonstratīvi publiskojis ”Facebook” attēlu no bagātīgām vakariņām ar ironisku piebildi: ”Saimnieks baro sievu”.