Vai kāda meitene spēs turēt līdzi Oskara apgriezieniem? ”Saimnieks meklē sievu” jautrītis gaida īpaši drosmīgo vēstules!

4 komentāri
Vai kāda meitene spēs turēt līdzi Oskara apgriezieniem? ”Saimnieks meklē sievu” jautrītis gaida īpaši drosmīgo vēstules!
PUBLICITĀTES FOTO

Ja esi brīva dāma, bet vēl neesi pieteikusies mīlas spēlei ”Saimnieks meklē sievu”, šis ir pēdējais brīdis! Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, viens no intriģējošākajiem jautājumiem, skaitot dāmu iesūtītos pieteikumus un nogādājot vēstules vīriem, būs – vai būs atradušās tādas, kuras sapratušas atraktīvā Oskara humoru un spēj turēt viņam līdzi?

27 gadus vecais Oskars no Līvānu novada šova iepazīšanās sērijā pārsteidza ar atraktivitāti un daudzpusību. Viņš rosās jauniešu centrā, teātrī, korī, deju kolektīvā. Meitenei jātur Oskaram līdzi! Viņš cer atrast sievu, ar ko svinēt īstas latgaļu kāzas trīs dienu garumā. ”Strādīgu, ne cacu,” tādu dāmu cer atrast Oskars.

”Kad skaitīsim, cik katram saimniekam pienākušas vēstules, lai noskaidrotu piecus populārākos un nogādāsim tās puišiem, mums būs interesanti uzzināt – vai būs meitenes, kuras sapratušas Oskara humora izjūtu un ir sajutušās gana enerģiskas, lai turētu viņam līdzi,” Skaties.lv stāsta Sandija.

Tu esi tā jautrā un enerģiskā, ko meklē Oskars! Piesakies TE!

Oskars ir jauniešu centra vadītājs. Par šo saimnieku atliek vien brīnīties – kā viens cilvēks tik daudz paspēj? Viņš ir ne tikai režisors dažādiem pasākumiem un teātra izrādēm, bet arī pats dejo un dzied. Ģimenes saimniecībā šobrīd vairāk saimnieko vecāki, bet Oskars smej, ka pēc 40 gadiem īpašums piederēs viņam, un līdz tam tik ilgi jau nemaz nav jāgaida!

Saimniecībā tiek audzētas vistiņas, tītari un truši. Oskars vēlas satikt aktīvu meiteni, kura spētu saprast viņa aktīvo un ļoti piepildīto dzīvesveidu! Smaidīgais, humora pilnais latgalietis ir ar lielu sirdi un gatavs beidzot atrast savu izredzēto. Jautrība garantēta!