Vai jaunām dāmām piedien dzert, pīpēt un brūtgānus slēpt? Saimnieka Aivara tētis nobažījies par dēla ”līgaviņu” godaprātu

10 komentāri
Vai jaunām dāmām piedien dzert, pīpēt un brūtgānus slēpt? Saimnieka Aivara tētis nobažījies par dēla ”līgaviņu” godaprātu
Linda Vincāne/Skaties.lv

Drāmu, kas norisinās saimnieka Aivara Dimitrijeva sētā, saimniekam izvērtējot meitenes, klusiņām vēro viņa radi. Sarunā ar Skaties.lv Aivara tēvs atklāj – lai arī viņš cer uz to labāko un dēla izvēlē neiejaucas, viedajam vīram ir pamatotas aizdomas, ka dēls izdara nepareizās izvēles, savukārt potenciālās līgaviņas nav līdz galam godīgas.

Aivara tēti nudien var dēvēt par cilvēku ar zelta rokām – pats mūrē, būvē un ir īsts saimnieks vārda tiešākajā nozīmē.

”Nav neviena tāda darba, ko es nemācētu,” izrādīdams Skaties.lv sētu, kurā gandrīz viss paša darināts un kura saņēmusi godalgas, lepojas Aivara tētis.

Viedajam vīram tās arī šķiet īstās dzīves vērtības un lietas, ar ko lepoties – kupla, stabila ģimene, savām rokām būvēta māja un iekopta saimniecība. Aivara tētis ar lepnumu teic – kā 1977. gadā sieviņu apņēmis, tā laimīgi dzīvo ar viņu līdz šai dienai saimniecībā ko paši iekopuši.

Septiņdesmitajos gados viss bijis kā nākas. ”Cilvēkiem bija mērķi – izveidot ģimeni, varbūt kādam māju uzcelt,” skaidro Aivara tētis. Diemžēl mūsdienu jaunatnes galvās šajā sakarā šis tas sašķobījies.

Aivara mamma atklāj Aivara skaudro pieredzi ar dēla mammu! Lasi TE!

Kā ar skumju nopūtu spiests atzīst Aivara tēvs, mūsdienās puišiem grūtāk labas sievas atrast.

Aivara tētis

Aivara tētis

”Tagad, kad pārgāja no krievu uz brīvvalsts laikiem, tās meitenes par daudz ir izlaidušās. Mūsu jaunās meitenes pīpē, dzer un ir, kā sakot, uz visu gatavas.”

Viņš novērojis arī to, ka jaunās dāmas ir varen slinkas. ”Viena daļa vispār neko negrib darīt, negrib strādāt,” izsecinājis vīrs.

Starp dēla līgaviņām viņš īsti neredz dāmas, ar kurām Aivaram varētu izvērsties ilga un laimīga laulība. Kā noskaidrojis tēvs, meitenes nemaz nav godīgas.

Aivara tēvs

Aivara tēvs

”Divām pa malām jau ir brūtgāni. Tas nav godīgi – braukt pie Aivara, ja pa malām jau brūtgāni. Pašlaik jau droši nevar pateikt, vai dēlam kas sanāks vai nesanāks, bet es domāju – vairāk nē, nekā jā.”

Pieredzes bagātais kungs neslēpj – viņam šķiet, ka dēls kādā brīdī izdarījis nepareizu izvēli, par ko pats vēlāk nožēlos, ja jau tagad nenožēlo. Starp vēstulēm, kuras Aivaram sasūtītas, bijušas tādas, kas likušās dēlam daudz piemērotākas.

Tikmēr pats Aivars tic, ka te ir viņa īstā un vienīgā! Interviju ar saimnieku lasi TE!

Viņš, protams, atbalstīs dēlu un cerēs, ka viss izdosies, lai kāda būtu viņa izvēle, taču tēvam ir zināmas aizdomas par meiteņu godaprātu.

”Tām simpātijām tomēr jābūt abpusējām. Laiks rādīs, kas tālāk notiks,” smaida tēvs.

10 komentāri