Vai atpazīsti? Aivariņa jauniņās ”līgavas” izaugušas par sievišķīgām skaistulēm

18 komentāri
Vai atpazīsti? Aivariņa jauniņās ”līgavas” izaugušas par sievišķīgām skaistulēm
Skaties.lv/Privātais arhīvs

Gadu pēc ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām skaistules Kristu un Agnesi, kuras šovā cīnījās par Aivara sirdi, saimnieks, iespējams, uz ielas neatpazītu. Meitenes, kuras šovā priecēja ar dabisko skaistumu, pa šo laiku izaugušas, nokrāsojušas matus un kļuvušas par sievišķīgām skaistulēm.

Krista šovā savaldzināja Aivaru ar dabisko skaistumu un veselīgiem, nekrāsotiem matiem. Pa šo gadu meitene nobriedusi un jau izskatās kā jauna dāma.

Krista nokrāsojusi matus tumšus un savu sievišķīgu pasvītro ar atbilstošu kosmētiku. Tā kā meitene mācās stila un modes skolā, profesionāli lietot kosmētiku, lai izceltu savu daili, viņai nav problēmu.

Arī Agnese, kura šovā startēja kā maiga blondīne, izvēlējusies kļūt par tumšmati, un arī viņai šis tēls lieliski piestāv. Līdzīgi kā Krista, Agnese pēdējā gada laikā grimam izvēlas piesātinātus toņus, kas izceļ viņas sievišķību.

Pagājušā gada vasarā abas ”līgaviņas” precinieku lūkot devās teju no skolas sola un arī izskata ziņā skatītājiem likās pārāk jauniņas 30 gadus vecajam Aivaram.

Nu skaistules nobriedušas un, kas zina, iespējams, neizpaliks arī iešana tautiņās.