“Uztaisi man atrakciju gultā!” jeb Saimnieks meklē sievu jaunās sezonas filmēšanas aizkulises

1 komentārs
“Uztaisi man atrakciju gultā!” jeb Saimnieks meklē sievu jaunās sezonas filmēšanas aizkulises
Foto: VIASAT

Jau 7. septembrī plkst. 21.00 starts tiks dots TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešajai sezonai, kad varēs uzzināt, kuri pieci no šova dalībniekiem saņēmuši visvairāk vēstuļu un turpinās iepazīšanos televīzijas ekrānā.

Šova veidotāji atklāj, – sieviešu vēstules ar katru gadu kļūstot arvien īsākas, bet saimnieki ar katru gadu motivētāki – viņi vairāk lasa vēstules, nevis izvēlas līgaviņas pēc fotogrāfijām.

TV3 šovs Saimnieks meklē sievu vasaras sākumā iepazīstināja ar deviņiem saimniekiem – Arvilu Ozolu (39 gadi) no Jeru pagasta, Rūjienas novada, Jāni Kauķi (30 gadu) no Valles pagasta, Vecumnieku novada, Oskaru Kugelanu (39 gadi) no Rendas pagasta, Kuldīgas novada, Jāni Šmitu (20 gadi) no Matīšu pagasta, Burtnieku novada, Alfridu Lipovski (55 gadi) no Cirmas pagasta, Ludzas novada, Gati Leskoviču (34 gadi) no Jaunsātu pagasta, Tukuma novada, Ģirtu Brumsonu (33 gadi) no Aizputes, Aizputes novada, Egilu Langovski (32 gadi) no Briežuciema pagasta, Balvu novada, Intaru Ivanānu (27 gadi) no Stabulnieka pagasta, Riebiņu novada.

 

FOTO

Visas vasaras garumā sievietes no visas Latvijas varēja saimniekiem iesūtīt vēstules. Nu laiks noskaidrot – kuri pieci dalībnieki saņēmuši visvairāk vēstuļu? Tas atklāsies jau 7. Septembrī šovā Saimnieks meklē sievu, kad šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare nogādās visiem vēstules. Pieciem populārākajiem saimniekiem no lielās vēstuļu kaudzes būs jāizvēlas piecas dāmas, ar kurām satikties klātienē. Jāteic, ka, Baibas mudināti, šogad visi saimnieki demonstrējuši lielu izlēmību un ātri spējuši izlemt, kuras piecas aicināt uz randiņu. ”Pieciniekā šogad ir krietni un ņemami latviešu vīrieši,” kodolīgi šīs sezonas saimniekus raksturo Baiba Sipeniece-Gavare.

Saimnieks meklē sievu veidotāji atklāj, ka dalībnieki šogad īpaši piedomājuši, lai līgaviņas, ciemojoties pie viņiem, justos labi – izplānoti gan īpaši romantiski randiņi divatā, gan izklaides visiem kopā. Piemēram, viens no saimniekiem bija sarunājis, ka vakara pārbaudījumu meitenēm organizē kādreizējā TV3 šova Ballīte būs uzvarētāji Ūdensputni. Šķiet, visa pilsēta bija iesaistīta, lai meitenēm, ciemojoties pie saimnieka, būtu interesanti!” – secina šova veidotāji.

Tomēr, lai gan darbi šogad saimniecībās bijuši vieglāki, gadījies arī pa kuriozam. Kāda līgaviņa krāmēt malku aizbraukusi īsā kleitiņā, bet kādā saimniecībā saimnieks gandrīz palicis bez brokastīm, jo neviena no meitenēm nav mācējusi izcept biezpiena plācenīšus! Savukārt cits saimnieks vienai no savām līgaviņām devis uzdevumu ”uztaisīt atrakciju gultā!”.

Šobrīd ir nofilmēta lielākā daļa šova, un producenti saka, ka ir ļoti laba sajūta – jau no pirmā brīža, kad saimnieki satika savas līgaviņas, filmēšanas laukumā bijusi jūtama īpaša noskaņa – varējis just, ka radušās patiesas simpātijas. Vai tās pāraugs mīlestībā, to rādīs laiks, un ceļojums, kurā saimnieki ar savām izredzētajām dosies rudenī.