Uz vietu šovā Saimnieks meklē sievu pretendējušas gan Gunda, gan arī viņas mamma

6 komentāri
Uz vietu šovā Saimnieks meklē sievu pretendējušas gan Gunda, gan arī viņas mamma
Publicitātes foto

TV3 šova Saimnieks meklē sievu dalībniece Gunda Jandava šovā pieteicās kopā ar mammu Līgu Jandavu, raksta žurnāls Kas Jauns.

Īsi pirms šova sākuma paspēj saiet kopā un izšķirties

Gunda pieteicās par līgavu Aizputes pusē dzīvojošajam saimniekam Ģirtam Brumsonam, bet viņas mamma Līga – saimniekam Arvilam Ozolam no Rūjienas novada. Drīz pēc pieteikuma nosūtīšanas Gunda sagāja kopā ar bijušo draugu un par šovu nedomāja. Tomēr augustā viņa saņēma zvanu no TV3 ar uzaicinājumu filmēties. “Tas bija negaidīti, un, tā kā divas dienas pirms tam no puiša izšķīros, man nebija neviena iemesla atteikties no dalības šovā,” žurnālam Kas Jauns atzīst topošā žurnāliste, kura, kā var novērot šovā, ir izvēlētā saimnieka Ģirta favorīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Mamma dzīvo Holandē

“Arvils rakstīja manai mammai, zvanīja un aicināja satikties, bet viņa ātri vien saprata, ka viņš nav viņai piemērots. Un mamma zaudēja interesi,” atklāj Gunda, piebilstot, ka pavisam drīz viņas mamma dodas uz Holandi, kur dzīvo un strādā jau astoņus gadus. “Tagad būs atkal jāpierod, ka būsim šķirtas, taču es visu savu brīvo laiku veltu mācībām augstskolā. Atnāku no skolas un mācos, nesanāk laika pat draugus satikt,” tā žurnālam Kas Jauns stāsta Gunda.

Tomēr arī viņai, līdzīgi kā viņas izvēlētajam saimniekam Ģirtam Brumsonam, kopš šova sākuma netrūkst apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumu. “Uzmanība ir lielāka, nekā spēju izturēt. Ir gan draudzības aicinājumi, gan piedāvājumi kopīgām vakariņām, bet pagaidām es pielūdzējiem neatbildu,” žurnālam Kas Jauns atzīst jauniete.

TOP komentāri

  • indra
    +1 +1 0

    indra

    Gundas rīcība kārtējo reizi pierāda, ka cilvēks ir skaists no iekšpuses, ar to kas nāk no sirds, nevis ar ārējo skaistumu... ārēji skaista, bet pilnīgi tukša, un pati nezin ko vēlas no dzīves, bērns un raksta šovā puisim kam 34 .... bezatbildība.. ko viņa domāja piesakoties šovam???
  • Linards
  • dulce..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl