Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone

Aizvadītajā nedēļā ”Saimnieks meklē sievu” fanus pārsteidza nelāga ziņa par ugunsnelaimi, kas nopostījusi šova otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa saimniecību. Malā nostāvēt nespēj un saimniekam palīdzīgu roku piedāvāt kā viena no pirmajā steigusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka), kura ar Dagni iepazinās, kopā filmējoties šova otrajā sezonā.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • slikti metas no burkas

  slikti metas no burkas

  "..bet tas iemācījis līdzjūtību un sapratni. Skaudros brīžos ir jāsadodas rokās,” uzsver Magone."
  Zini, dzejniece, tu runā vienu, bet dari citu, un to tavi līdzšinējie darbi ļoti labi parāda. Un to mēs visi zinām, ka ne tev līdzjūtības ir, ne arī sapratne! Cik cilvēkus tu esi apzagusi, cik naudas apkrāpusi, cik pāri nodarījusi!? Ir daudz lietas, kuras gaismā nav celtas, un tie laikam tomēr spiež tavu sirdsapziņu, ka meties nu it kā citiem līdzēt? Tev vajadzēja palīdzēt un ar sapratni un līdzjūtību izturēties pret tiem, kuri bija tev blakus, kad pati biji pašas savārītos mēslos līdz ausīm, pret tiem kuri izvilka tevi no nelaimēm un mēsliem, pret tiem, kuri upurējās, strādāja tavā un tavu bērnu labā risinot tavas nelaimes! Tā tava "līdzjūtība un sapratne" izpaudās- pašlabumā, izdevīgumā, melos un intrigās, aprēķinā un ļaunprātīga izmantošanā! Tagad nu staigā ar lepni paceltu degunu? Tu pati bez to cilvēku palīdzības tagad sēdētu viena pie savas mātes lauku mēslos ar atņemtiem bērniem (par kuriem tu pati nemaz nespēj parūpēties)! Tie kuri sastop tevi ceļā, kļūst par upuru nelaimes čupām! Un es nerunātu, ja nedzirdētu no pašu cilvēku mutēm atsauksmes par tevi, tavu "cēlumu un sapratni"! Gribi labu darbu izdarīt? Tad sāc labāk ar atvainošanos tiem un lūdz piedošanu, kuriem esi pāri nodarījusi un sāpes sagādājusi!
  • Saulespuķe

   Saulespuķe

   Tu esi tā zagle-narkomāne-bomža , kura gulēja uz ielas?:DDDDD Sāc strādāt reiz, bomža, un atvainojies pati par savām izdarībām, kuras vēl publiski nav izpaustas. Pagaidām nav izpaustas!!
  • Man arī slikta pieredze ar to magoni

   Man arī slikta pieredze ar to magoni

   Pilnigi piekrītu ka viņa ir liekule, afēriste u.t.t. Malacis Ventis, ka nesapinās ar viņu!
 • Čiepa

  Čiepa

  Ar šito figņu cilvēks tik nelaimīgs,jo uzreiz lieki jautājumi no malām. Ne jau par pašu palīdzību-bet par pašu cilvēku.Pienene tu sēdi malā un nevajag censties aizlāpīt visus pasaules caurumus. Tici man ka Dagnim tavs pasaku princis nu nemaz nav vajadzīgs.Vakar sēžot pie viņa kafejnīcā ar ģimeni labi redzējām un dzirdējām kā cilvēki no malas piedāvāja savu palīdzību pie būves. Poe tam viņš mums daudziem ir zināms. Labāk brauc ar savu potēto Itāli savai mātei palīdzi.
 • LV100

  LV100

  Vai tad jāpalīdz tāpēc, ka Latvijai 100 un tā nu būšot baigā dāvana???? Iedos 10 paundus un tēlos baigi cēlo? Kur tad viņas cēlā sirds bija, kad savu bērnu aukli (!) mērdēja badā bez algas un beigās izmeta UK uz ielas? Un pēc tam meloja pa presi, ka to aukli nepazīst, lai nu citi tai līdzot. Tpfuū, vīrs meistars? Sliņķis un tukšu salmu kulstītājs, tāpat kā "dzejniece".
 • baaccc....

  baaccc....

  gjimji toch kaa tikko butu abi ugunsgreku dzesusi....haha....skaties.lv ir pasi galvenie ar ko sazinaties, lai uzzinatu kaa palidzet. Ko ta tagad Ventis teiks...
 • normāli

  normāli

  cilvēki kas kādam ko ziedo neplātās,bet to dara klusējot.Būtu labāk mātei savedusi kārtībā saimniecību lai nav jākaunas.Vai atceries kādā nolaistā būdā māte dzīvo.
 • Smieklīgi!

  Smieklīgi!

  Vai palīdzēt var, tikai paziņojot to publiski medijiem? Cerams - nav tukša pļāpāšana un palīdzība patiešām tiks sniegta. Pagaidām neticu...
 • ilze
 • saimnieks

  saimnieks

  Mēs visi ļoti labi atceramies kā šova laikā uz kuģa šļūca pie Dagņa un piedāvāja savu atbalstu. Palaistuve kārtīga.
  • Usne

   Usne

   nu tapec jau tik dedzigi liekas izpalidzeet,bet no izpalidzesanas chuss vien buus.
 • Imis

  Imis

  Nu ko ieskaitija? Varbut 1 logam sanaca,varbut ne? Un ko tad taa Burka varees palidzet ja bus brekulis? Dos auklei kurai atkal nemaksaas. Nu ka var ticeet tai intregistei. Uz runashanu jau gan ir naska.
 • Kniede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!