Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone

19 komentāri
Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv/Privātais arhīvs

Aizvadītajā nedēļā ”Saimnieks meklē sievu” fanus pārsteidza nelāga ziņa par ugunsnelaimi, kas nopostījusi šova otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa saimniecību. Malā nostāvēt nespēj un saimniekam palīdzīgu roku piedāvāt kā viena no pirmajā steigusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka), kura ar Dagni iepazinās, kopā filmējoties šova otrajā sezonā.

Plašāk par nelaimi Dagņa sētā un iespējām palīdzēt lasi TE!

Uzzinot par nelaimi Dagņa sētā, Magone nekavējoties vērsās pie Skaties.lv, jautājot pēc iespējām palīdzēt. Magone uzsvēra, ka vēlas bijušo šova kolēģi atbalstīt finansiāli un pārskatīt nelaimē nonākušajam saimniekam naudas summu.

Tāpat Magone vēlas izteikt saimniekam emocionālu atbalstu, lai stiprinātu saimnieku un radītu sajūtu, ka apkārt ir draugi, kuri gatavi palīdzēt, tostarp viņa un viņas ģimene.

”Dod, Dieviņi, otram dot, ne no otra mīļi lūgt. Ģimene, kurā uzaugu, dzīvoja trūcīgi, paēduši vien bijām, bet tas iemācījis līdzjūtību un sapratni. Skaudros brīžos ir jāsadodas rokās,” uzsver Magone.

Kā ziņo dzejniece, viņa savu iespēju robežās pārskaitījusi Dagnim naudas summu atbalstam un uzsver – ja būtu uz vietas Latvijā, steigtu palīgā apdarīt darbus.

Kāpēc Magonei liegts atgriezties Latvijā? Lasi TE!

”Rudenī, kad būsim Latvijā, esam gatavi palīdzēt. Vīrs pieprot celtniecības darbus, arī ir gatavs atbalstīt,” stāsta Magone.

”Saimnieks meklē sievu” līdz šim vienīgā saimniece aicina arī citus šī šova dalībniekus un radošo komandu nestāvēt maliņā bet sadoties rokās un savu iespēju robežās sniegt atbalstu.

”Būtu skaisti, ja visa šova komanda kopā varētu aizbraukt palīgā. Ir taču Latvijas simtgade, būtu dāvana Dagnim un Latvijai. Varbūt varam sarīkot ”Saimnieks meklē sievu” salidojumu – talku pie Dagņa.

Paši esam gatavi ierasties tiklīdz pasaulē būs nācis mazais,” ar Skaties.lv starpniecību šova komandu uzrunā Magone.

19 komentāri