TV šovos iepazītā zirgkope Inese izskaidro, kādēļ lauku lēdijām grūti izveidot attiecības

13 komentāri
TV šovos iepazītā zirgkope Inese izskaidro, kādēļ lauku lēdijām grūti izveidot attiecības
Foto: F64

Tukumnieces Ineses Sondares sirds pēc pērn piedzīvotās neveiksmes ”Bez Tabu” eksperimentā ”Pirmais skūpsts” joprojām ir īstā un vienīgā gaidās. Sarunā ar portālu Skaties.lv Inese atklāj savu versiju, kādēļ foršām lauku meitenēm neuzrodas pienācīgi kavalieri.

Simpātiskā zirgkope, ko TV3 skatītāji iepazina arī šova ”Saimnieks meklē sievu” otrajā sezonā, kas vainagojās ar attiecībām ar moteļa ”Sumbrs” brašo saimnieku Dagni Darģi. Tomēr drīz kļuva zināms, ka mīlnieki katrs gājuši savu ceļu.

Otro reizi romantiskas attiecības uzsākt publiski viņa centās ”Bez Tabu” eksperimentā ”Pirmais skūpsts”. Šis mēģinājums atrast īsto mīlu TV ekrānā beidzās vēl īsti nesācies, jo celtnieks Mareks Trivols uz otro randiņu, kam bija jānotiek pie ”Laimas” pulksteņa, neieradās.

Gadu pēc ”Pirmā skūpsta” notikumiem 34 gadus vecā sieviete joprojām ir īstā un vienīgā gaidās. Viņai ir arī savs skaidrojums, kādēļ smukajām un darbīgajām lauku meitenēm nav viegli tikt pie brūtgāna.

Foto: smukā Inesīte “Pirmajā skūpstā”

”Darbs, darbs un darbs. Maz kur iziet.

Puiši – tie, kas ir riņķī, liela daļa ir tādi, kam vairs nav nekādu vērtību. Tie, kam ir vērtības, sen ir aizņemti vai arī ļoti daudz strādā,” uz skaudro situāciju par mīlas dzīvi laukos caur savu pieredzi raugās Inese.

Lai gan pieņemts domāt, ka laucinieces priekšroku dod novados dzīvojošiem jaunekļiem, krietnā lauku dāma nebrāķētu arī iznesīgu pilsētnieku.

”Viss atkarīgs no cilvēka. Nebūtu diži lielas atšķirības – laucinieks vai pilsētnieks.

Pilsētnieki laikam ir savādāki – pēc rakstura un tā, bet viss atkarīgs no personības,” norāda Inese.
13 komentāri