Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ”Saimnieks meklē sievu” populārāko pieciniekā

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ”Saimnieks meklē sievu” populārāko pieciniekā
PUBLICITĀTES FOTO/ PRIVĀTAIS ARHĪVS

Piektās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas populārākie saimnieki Gunārs, Ilmārs, Oskars, Jānis un Vitālijs savu izvēli ir izdarījuši un to, vai izraudzītās līgavas kļūs par sievām, rādīs laiks. Tikmēr pieci puiši, kuri neiekļuva starp populārākajiem – brāļi Edgars un Aldis, Igors, Māris un Jānis, vēstules izskatījuši un uz randiņiem gājuši bez kameru klātbūtnes. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo vasaru veicies viņiem.

Sezonas veiksmes stāsts – Edgars vēstulēs atradis īsto

Edgars no Preiļiem starp pieprasītākajiem neiekļuva, taču, saņemot Baibas Sipenieces-Gavares piegādāto vēstuļu kaudzīti, ķērās pie to izskatīšanas un atrada īsto!

Kā Skaties.lv atklāj saimnieks, viņš ar Sanitu, kuras pieteikumu atrada starp vēstulēm, ir kopā jau vairākus mēnešus, un abi ir ļoti laimīgi.

”Par kāzām vēl nerunājam, taču Sanita pie manis brauc bieži, palīdz ražas novākšanā. Esam ļoti laimīgi, un visi saka, ka esam ļoti saskanīgs pāris. Paldies šovam!” priecīgs par atrasto laimi ir Edgars.

Aldim iepatikusies viena no vēstuļu rakstītājām

Šovā startēja arī Edgara jaunākais brālis Aldis. Lai gan Edgars Skaties.lv smejoties atklāj, ka brālis esot joprojām brīvs un neapdomīgi izmetis ārā visas vēstules, jo ”nekā normāla neesot bijis”, Aldis Skaties.lv atklāj, ka vienu vēstuli esot paturējis gan!

”Jā, tā bija viena vēstule, kura ļoti uzrunāja. Pagaidām gan neesmu saņēmies uzrakstīt atbildi. Nezinu, kā pareizi atbildēt – ja nu meitene pati nav rakstījusi vēstuli, bet kāds viņas vietā?” satraucies Aldis.

Viņš izlēmis šādi – meitenei atbildēs tad, kad beigsies ”Saimnieks meklē sievu”! Pagaidām viņš esot brīvs, sociālajos tīklos ”noslēpies” tā, lai dāmas neatrod, un nodevies darbiem.

”Pagaidām nav bijis laika randiņiem,” taisnojas Aldis. Bet Skaties.lv var saimniekam silti ieteikt nebaidīties un atbildēt noskatītajai meitenei – lai kurš šo vēstuli rakstījis, acīmredzot uzskatījis Aldi par piemērotu meitenei!

Igoram draugi atņēmuši ”līgavu” vēstules – lai nejauc gaisu

Saimnieks Igors iegāja ”Saimnieks meklē sievu” vēsturē kā pirmais vīrietis, kurš, iekļuvis populārāko pieciniekā, tomēr atteicās filmēties, jo bija atjaunojis attiecības ar bijušo draudzeni.

Kā Skaties.lv apstiprina Igors, viņš savu lēmumu nenožēlo un joprojām ir kopā ar meiteni, kuras dēļ atteicās filmēties.

”Nē, nē, kāzas vēl neplānojam, bet vai no šova kāds precēsies?” ziņkārīgs ir Igors, kurš ar interesi sekojot līdzi ”Saimnieks meklē sievu” notikumiem un turot īkšķus par citiem vīriem.

Viņa favorītpāris ir Gunārs no Balviem un viņa Anna – Igors spriež, ka šiem abiem varētu kas sanākt, un no sirds novēl viņiem veiksmi.

Sipeniece Igoram, neskatoties uz visu, tomēr nodeva meiteņu vēstules – galu galā viņš bija adresāts un pats tiesīgs lemt, kā ar tām rīkoties. Igors atklāj Skaties.lv, ka vēstules nemaz nav apskatījis.

”Draugi, labu vēlot, atņēma. Teica – lai nejauc gaisu,” tā Igors.

Sievietes, sarosieties! Māris izsludina otro iespēju!

Sezonas noslēpumainākais vīrs – muzikants Māris no Kuldīgas Skaties.lv skumji stāsta, ka no ar vēstuļu rakstītājām randiņus saorganizēt neizdevies.

”Zvanīju vienai rīdziniecei, bet diemžēl tā arī nepacēla klausuli. Tā ka joprojām esmu meklējumos, galīgi man neiet ar tām sievietēm.

Bet varbūt es varu izmantot iespēju un aicināt brīvās sievietes nekautrēties un sazināties ar mani, neatkarīgi no saimnieku šova?” iespēju izmantot vēlas Māris.

Mārim rakstīt var portālā ”Draugiem”, meklējot Māri Jasukaiti. ”Man gan pašam nav datora, bet pārbaudīšu no kaimiņienes datora,” apņēmības pilns ir saimnieks.

Tā kā saimnieks nav ar tehnoloģijām uz ”tu”, Skaties.lv vienojas palīdzēt Mārim meklējumos – interesentes tiek laipni aicinātas arī rakstīt Skaties.lv sociālajos tīklos – ar Māra atļauju nodosim jums viņa telefona numuru turpmākai saziņai!

Jānis no Vidzemes bauda randiņus ar vēstuļu rakstītājām

Šovā neiekļuva arī Jānis, kurš ikdienā dzīvo Rīgā, bet lepojas ar gleznainu lauku īpašumu Vidzemē. Kā Skaties.lv atklāj Jānis, viņš nopietni piegājis Sipenieces nodoto vēstuļu izskatīšanai un ar trim dāmām bijis uz randiņiem.

”Šobrīd vēl viss ir procesā. Kā saka – dzīve rādīs! Nekad nesaki nekad,” ar sievas izvēli nesteidzas Jānis.

Viņš paseko līdzi arī citu saimnieku sievu meklējumiem ekrānā – fotosesijās visi sapazinušies. ”Daži likās tiešām sakarīgi čaļi.

No malas skatoties, gan šķiet ļoti grūti tā uzreiz izlemt, kura būs īstā. Laiks viņiem tur ļoti ierobežots.

Katrā ziņā es dalību šovā nenožēloju, ceru, ka arī viņiem viss izdosies,” tā Jānis.

Bet kā tad ar viņu pašu – ir vai nav dāmām vēl pieejams? ”Šobrīd oficiāli aizņemts neesmu, viss ir iespējams,” smejas Jānis.