Itālis pieņēmis Magones un Venta dēlu kā savu

76 komentāri
Itālis pieņēmis Magones un Venta dēlu kā savu
Magones privātais arhīvs

Dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka pirms kāzām ar itāli vēlas noslēgt rēķinus ar pagātni, ar Skaties.lv starpniecību nododot kādu vēsti bijušajam līgavainim Ventim Vītolam. Šoreiz tā būs nevis naida, bet pateicības vēsts.

Kā Skaties.lv atklāj Magone, viņa un viņas topošais vīrs visā nopietnībā apsver iespēju uzaicināt Venti ciemos uz kāzām. Bet ne jau tāpēc lai skandalētos – gluži pretēji! Itālis vēloties Ventim pateikties par to, ka kokapstrādes meistars atstājis viņam tik skaistu sievieti un brašu dēlu.

“Ja citādi Vītols nevar līdz angļiem ceļu rast, dabūsim šo ielūgt uz kāzām! Jaunais vīrs vēlas apsveikt čaklo tētīti, ka devis viņam mīļu audžudēlu un atstājis brīnišķīgu sieviņu,” tā Magone.

Kā Skaties.lv atklāj dzejniece, viņa no sava topošā vīra neslēpj pagātnes detaļas un atklāti izstāstījusi arī par saimnieku šovā pieredzēto.

Magone Burka

Magone Burka

“Mans topošais vīrs zina visu par Venti. Arī Venta sagatavoto dāvanu viņam parādīju, jau apspriedām.

Nosmēja, skumji nopūtās un atzina: “Žēl man viņa!”,” tā Magone.

Kā atklāj pazīstamā šovu zvaigzne, viņa vairs neesot nekāda vientuļā divu dēlu mamma. Itāļu mīļotais uzņēmies rūpes par viņas dēliem tā, it kā tie būtu viņa paša miesīgi bērniņi.

Redzot, kā mīļotais gādā un rūpējas par viņas dēliem, Magone tikai vēlreiz pārliecinājusies – šis ir īstais vīrietis, un ar viņu viņa beidzot būs drošībā.

“Ne katrs to uzņemas – atrast mīlestību svešam bērnam, ja paša īstais tēvs to nespēj,” par itāli jūsmo Magone.

Viņa atklāj, ka arī mazais Raimonds Saulgaitis esot ļoti pieķēries audžutēvam. “Viņš lepojas ar tēvu bērnudārzā, visur,” teica Magone.

Dzejniece uzsver, ka abi ar topošo vīru neturot ļaunu prātu uz Venti. Gluži otrādi – itālis vēlas pateikt personisku paldies Ventim par to, ka līdz ar skaisto Magoni viņam ir iespēja saņemt tādu brašu dēlu, kurš jau pieņēmis itāli kā tēti.

ARĪ VENTIS VAIRS NEKLUSĒ! VĪRIEŠA VERSIJU PAR MAGONES PATIESO DABU LASI TE!

Foto: Magones aizraujošā dzīve