Top vērienīgs muzejs! Andris Leimants aicina “Saimnieks meklē sievu” fanus uz talku savā sētā

2 komentāri
Top vērienīgs muzejs! Andris Leimants aicina “Saimnieks meklē sievu” fanus uz talku savā sētā
Saimnieka privātais arhīvs

Šova ”Saimnieks meklē sievu” varonim Andrim Leimantam šovasar darba pilnas rokas. Viņš aktīvi strādā pie savas senlietu krātuves izveides un šajā sakarā aicina ciemos arī šova fanus!

‘’Plāni man ir lieli – pamazām veidoju savu privāto senlietu krātuvi, tautas valodā – muzeju,’’ Skaties.lv atklāj Andris. Ar muzeju viņš neplāno pelnīt naudu – tas top pēc paša entuziasma, lai ļaudis arī pēc daudziem gadiem varētu aplūkot lietas, kas senčiem kalpojušas pagātnē.

Un viņam ir lielisks piedāvājums ‘’Saimnieks meklē sievu’’ faniem un vienkārši  cilvēkiem, kuri grib pavadīt kādu dienu vērtīgā nodarbē svaigā gaisā.

Kāds šobrīd ir Andra attiecību statuss? Lasi TE!

‘’Lai muzejs ātrāk taptu gatavs, man ļoti vajag palīdzīgas rokas. Tāpēc gribu uzaicināt šova skatītājus un visus pārējos atbraukt ciemos uz ‘’Purvičiem’’ uz talku!

Darbs atradīsies visiem – jauniem, veciem, īsiem, gariem, tieviem, resniem! Nokrāsot kādu dēlīti, ko citu palīdzēt.

Droši brauciet ar ģimenēm un bērniem, draugiem un kaimiņiem. Ja redziet, ka pa ielām klīst kāds saskumis bezdarbībā, metiet bagāžniekā un ņemiet līdzi!

Pēc labi padarīta darba varam uz ugunskura uzvārīt zupu,’’ ideju saturīgai brīvdienai piedāvā saimnieks.

Talcinieki gaidīti visas vasaras garumā un vēl pēc tam. Viena talka jau bijusi pavasarī, bet, kā smejas Andris, viņa sēta, līdzīgi kā Rīga, nekad nebūs gatava. ‘’Ceru, ka šajā gadsimtā izdosies visu pabeigt. Un lai tie šova fani arī pieliek roku! Lai brauc ciemos, visus mīļi sagaidīšu!’’ jautrojas saimnieks.

Visus, kuri vēlas palīdzēt un pavadīt lielisku dienu, strādājot svaigā gaisā, Andris aicina ielūkoties muzeja ‘’Facebook’’ lapā, lai sazinātos par ierašanos. Spied ŠEIT!

2 komentāri