Tomāti briest, bet mīlas dzīve nīkuļo. Kā šovasar dzīvo saimnieks Aivars

56 komentāri
Tomāti briest, bet mīlas dzīve nīkuļo. Kā šovasar dzīvo saimnieks Aivars
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs šovasar aktīvi rosās savā saimniecībā, regulāri iepriecinot Skaties.lv kolektīvu ar attēliem, kuros redzamas norises viņa siltumnīcās. Kamēr tomāti šobrīd sabrieduši kā nekad agrāk, Aivara mīlas dzīvē gan iestājies panīkums.

”Šovasar siltumnīcās ienākusies īpaši vērienīga raža. Ja pagājušogad no pieciem ziediem nogatavojās labi ja četri, šogad tomāti ienākas no visiem pieciem. Skats siltumnīcā fantastisks,” jūsmo Aivariņš.

Kā atklāj saimnieks, viņš tomātu audzēšanā izmanto jaunu, inovatīvu metodi.

”Reizi mēnesī laistu tomātus ar rauga un cukura šķīdumu. Trīs litru burkā izšķīdina 100 gramus rauga, pievieno cukuru, gaida, kad sāks burbuļot.

Tad atšķaida attiecībā viens pret desmit ar ūdeni, un reizi mēnesī laista tomātus. Ļoti labs līdzeklis, kas nav ķīmija, un tomāti aug, kā nekad,” sajūsmā Aivars.

Viņš rēķina, ka saimniecībā šogad tiks sasniegts absolūts ražas rekords – ienāksies 160 kilogrami tomātu.

Kamēr tomāti briest, Aivara privātā dzīve atstāta novārtā laika trūkuma dēļ.

”Mīlā nekas nenotiek, jo nav jau laika, visu laiku ir skrējiens darbs – mājas. Plānoju drīzumā aizbraukt ciemos pie bijušās uz Rīgu, bet tur nekas neturpināsies, esam tikai labi draugi.

Reizēm iedomājos piezvanīt Dacei, bet nav sanācis. Nezinu pat, kur viņa ir.

Arī jaunām dziesmām nav laika pieķerties, darbs vasarā līdz acīm,” neslēpj Aivars.

Lai arī darba daudz un raža šogad varena, naudas ne vienmēr pietiek visiem izdevumiem, un Aivars spiests cīnīties un strādāt vēl cītīgāk. Par spīti visam, viņš saglabā pozitīvu skatu uz dzīvi.

”Mirt netaisos, dzīvošu tālāk un izkulšos – esmu cīnītājs,” galvu nenokar Aivars.