Tērvetnieks Armands slaveno Dembovsku tomēr sūta mājās; cīņu par saimnieka sirdi turpina cita šovu skaistule

15 komentāri

Pirmdienas, 27. septembra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem devās iemīļotais iepazīšanās šovs ”Saimnieks meklē sievu”, un šajā sērijā satraucoša diena izvērtās gan Armanda, gan Andra saimniecībās.

Zirgkopis Armands savā īpašumā Tērvetē uzņēma talsinieci Santu un četras Rīgas dāmas – ”Lauku sētas” zvaigzni Danu Gulbi, Agiju, Mārīti un vairāku šovu dalībnieci Aiju Dembovsku. Un kompānijas pirmā redzēšanās izvērtās ne bez pārsteigumiem – Aija uz pirmo tikšanos ar saimnieku bija ieradusies kopā ar pagājušā gada izskaņā pasaulē laisto dēliņu. Vairāk lasi te!

Pirmajā dienā saimnieka jau tā sastrādātās rokas tika nodarbinātas, lai atrisinātu meiteņu sadzīves ķibeles. Armandam nomainīt mašīnas spuldzīti bija tīrais nieks. ”Man ir vajadzīgs vīrietis, kuram, pateikšu tā, rokas aug no īstās vietas,” skaidroja Dana.

Savukārt līgaviņa Mārīte, kura ir friziere, bija iecerējusi saimniekam veidot jaunu frizūru. Tikmēr Agija ļoti centās namatēvam iepatikties, akcentējot savu ārieni. ”Diez vai viņai sanāks, kaut kā nav mums,” to, ka ķīmija abu starpā nav izveidojusies, skaidroja Armands.

”Gribētos palikt ilgāk, nedaudz paballēties, ieiet pirtiņā,” izteicās Agija.

Uz pirtiņu gan Armands aicināja Santu, un abi kopā devās to iekurināt un iepazīties tuvāk.

Ātri vien Armands tika pie nākamā uzdevuma. Līgaviņas sūdzējās, ka istabā salst, tāpēc saimnieks gādāja iekuru, un palīgā steidzās Aija.

Izmantojot izdevību, saimnieks painteresējās, kādēļ meitene šobrīd ir brīva. ”Sanāca tā, ka ar bērna tēvu izšķīrāmies noteiktu iemeslu dēļ. Un tagad jau nebija īsti tā laika,” skaidroja Aija un neslēpa, ka Armands viņai patiesi simpatizē.

Tomēr Armands nolēma, ka tieši Aija ir viena no dāmām, kuru sūtīt mājās. Šovs noslēdzās arī Agijai. Saimnieks iepazīties tuvāk nolēma ar Danu, Santu un Mārīti.

”Es domāju, visticamāk, bija šoks, ka es ar mazo atbraucu,” par izbalsošanas ieganstu prātoja Aija.

Notikumiem bagāta pirmā iepazīšanās ar dāmām izvērtās arī Andrim no Alūksnes novada. Viņam pieder ne vien kempings, bet arī vienīgā jahta Alūksnes ezerā, un saimnieks lepojas ar daudz hobijiem un arī sievieti sev blakus vēlētos ar savu aizraušanos. Otrajai pusītei var būt arī bērni, jo arī pašam Andrim ir dēls.

Andra saimniecībā ieradās Zane, Līga, Irina, Ilze un Iveta. Pēc iestiprināšanās sētā sākās īsta zaļumballe, un saimnieks dāmas vienu pēc otras izdancināja. Kā pats sprieda, vislabāk viņam bija izdevies sadejoties ar Zani un Irinu. ”Zane uzreiz prata labi dejot,” atzina saimnieks. Savukārt Irina sprieda, ka viņu pirmā deja vēl neko neizlēma.

Andris izrādījās liels viltnieks – naktī pirms izbalsošanas viņš savas līgaviņas ieveda ezerā. Daiļavām saimnieks bija iecerējis parādīt muzikālo tiltu, bet ceļā meitenes piedzīvoja knišļu uzbrukumu, un kā sprieda vīrietis, tas radīja spriedzes sajūtu un ”raksturi nāca ārā”.

Kuras dāmas pirmās Andris sūtīs mājās, uzzināsi šova turpinājumā.

15 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Kautrīgajam Mārim randiņā ar Linitu sametas slikti

Linita randiņā ar kurzemnieku Māri pēkšņi norauj stopkrānu

“Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

“Esmu pārliecināta, ka te būšu saimniece.” Austra sētā uzvirmo kaislības

Austris otrajā randiņā piedzīvo vilšanos; mājās dodas viena no Inetām

Anna Lieckalniņa vērtē, kurš no preciniekiem Linitai būtu vispiemērotākais

“Lai nav stulba!” Rundāles saimnieks Austris par savu sapņu sievieti

Dana konkurentei pārmet pārlieku kāršanos kaklā saimniekam

Anna pirmajā naktī aizlaiž vējā Pētera aicinājumu pie sevis; Alsungas saimnieks gan ir citās domās

Kaislības saimnieku šovā uzņem apgriezienus: plašumā vēršas nesaskaņas Jāņa saimniecībā Valkā

Saimnieku šovā līgaviņas puišiem izvirza smalkas prasības