10 komentāri
Stilists Paass, pošoties uz Magones kāzām, piedāvā juteklisku sesiju
Privātais arhīvs

Šova ”Saimnieks meklē sievu” bijušais dalībnieks Jānis Paass ir pieņēmis Magones Burkas uzaicinājumu uz lielajām itāļu kāzām Londonā un pat apņēmies palīdzēt bijušajai simpātijai atrast laulību kleitu. Kā sirsnīgu sveicienu Magonei Paass piedāvā māksliniecisku fotosesiju.

Paass savulaik ieradās Magones sētā kā viens no potenciālajiem līgavaiņiem ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Lai arī Magone šovā izvēlējās Venti, ar Paasu saglabājies lielisks kontakts – abus vieno mīlestība pret dzeju un mākslu.

MAGONES KĀZAS IR PĀRCELTAS – VAIRĀK LASI ŠEIT!

Kā sarunā ar Skaties.lv nosmaida Paass, Magone nereti uztver Paasa publicētās dzejas rindas kā veltījumus viņai, kā gan neesot.

Taču jebkurā gadījumā – Paass ir Magones kāzu goda viesu sarakstā, un uzaicinājums ir pieņemts! Kā topošais stilists, Paass apņēmies palīdzēt vecajai paziņai atrast vislabāko kāzu kleitu. Bet vēl pirms tam Paass vēlas nosūtīt sveicienu Magonei un faniem citā mākslas formā. Puisis pozējis jutekliskā foto sesijā, kurā ļauj ieskatīties arī Skaties.lv lasītājiem.

TOP komentāri

 • Natālija Bērziņa
  +9 +8 -1

  Natālija Bērziņa

  Vai tiešām nebeigsiet piesārņot portālu ar kaut kādas Magones intīmām bildēm, neesošām kāzu fotogrāfijām. Ir tik daudz jauku notikumu, par kuriem patiešām varētu priecāties, līdzi just un gūt pozitīvas emocijas. Ir sajūta, ka kaut kāda Magone svarīgāka par valstī notiekošo - labo. Kaut kā riebīgi lasīt.
 • Jānis
  +6 +5 -1

  Jānis

  Es nekur netaisos braukt, nav man laika tam.
  Paldies jauku dienu vēlot Jānis
 • Magdalēna
  +4 +3 -1

  Magdalēna

  Ļoti gaumīgas bildes, prieks skatīties. Puisis gudrs, ka dīvaino slavu Magones sakaros izmanto gudri, pats popularizējot savu darbu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl