Startē ”Saimnieks meklē sievu”; atklāts šīs sezonas iekārojamo vīriešu piecinieks

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

18 komentāri

Pirmdienas, 9. oktobra, vakarā dots īsts starts ”Saimnieks meklē sievu” mīlas spēlei. Ir noskaidroti pieci saimnieki, kuri meklēs līgavas kameru priekšā, un Skaties.lv ir tas gods jums viņus atklāt.

Apskati arī saimnieku izvēlētās līgaviņas!

Jānis Fogels

29 gadus vecais Jānis saimnieko Kocēnu pusē, un viņam dāmas izvēlēties palīdzēja mamma un paziņas. Dāmas paziņoja, ka divas ”cacas” jau te bijušas, tāpēc Jānim jāizvēlas dabiskas un strādīgas meitenes.

Aivars Dimitrijevs

Kā spriež apkārtējie iedzīvotāji, Aivars ”par daudz strādā”, tāpēc joprojām brīvs. Taču nu viņam ir iespēja atrast sievu! Kā atklājās, Aivars mēģinājis apiet šova noteikumus – viņš jau sociālajos tīklos sarakstījies ar vairākām daiļavām!

Andris Leimants

Sezonas vecāko kungu spēlei pieteikusi meita, kura uzzinot, ka tētis ticis šovā, izplūda laimes asarās. Daudzas sievietes ļoti piesaistījusi Andra skaistā sēta, kuru rotā paša saimnieka gatavoti mākslas darbi.

Mārtiņš Līcis

”Arkliņu” mājas saimnieks, izvēloties meitenes, aicināja talkā brāli un viņa otro pusīti. Visi lietai piegāja nopietni, pārbaudot potenciālās līgaviņas sociālajos tīklos un pat piezvanot dažām no vēstuļu autorēm.

Pēteris Grudovskis

Sezonas pieprasītākais saimnieks Baibu un meiteņu vēstuļu somu sagaidīja Tautas namā un vēstuļu izvēle notika ar nopietnas komisijas un balsojuma palīdzību. Tika atsijātas daiļavas ar ”piekabītēm” un citas, kā Pēteris sprieda, visnotaļ jaukas meitenes, jo viņam izvēle bija nudien varena. Daļa dāmu tika vēlīgi piedāvātas draugam.

Nu priekšā interesantākais. Jau nākamnedēļ saimnieki un potenciālās sievas tiksies ballē. Tur katram no puišiem nāksies izvēlēties pa trim daiļavām, ko aicināt dzīvot pie sevis uz saimniecību.

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” kaislības turpmāk ik pirmdienu 21.00 TV3!

Noskaties sēriju!

TOP komentāri

 • hahaha
  +11 +10 -1

  hahaha

  bet vislabākais moments bija tās Balvu tirliņu sejas kas gribēja Lindu Leen, kad viņiem pateica ka katram pa 2 vēstulēm!! un vēl sāka taisnoties ka draugos raksta :D !! Cirks pa brīvu :D
 • Lelde
  +8 +8 0

  Lelde

  Ko cepies, man atkal likās, ka ļoti sakarīga mamma un pareizi visu izsprieda. Liekas, ka šim puisim būs vissakarīgākā meiteņu kompānija! Citi tur ar pielīmētām skropstām sagrābās, ka nepaliek pie sasistas siles.
 • Gerda
  +4 +4 0

  Gerda

  Tas gan - ja šovs, ta šovs. Puse saimnieku gan jau atkrīt, jo pa vasaru ar fesibuku atraduši jau draudzeni, kurš normāls vīrietis visu vasaru var nodzīvot gaidot kautkādas tur vēstules.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl