Šovu zvaigzne Jeļena atrāda, kā izskatās bez grima

25 komentāri
Šovu zvaigzne Jeļena atrāda, kā izskatās bez grima
INSTAGRAM

Ar atklātiem kadriem savus atbalstītājus sociālajos tīklos šonedēļ iepriecinājusi TV3 iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” efektīgā dalībniece Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova). Par šovu veterāni dēvētā sieviete, kura allaž izskatās nevainojami sapucējusies, nu plašākai sabiedrībai parādījusi savu dabas doto skaistumu.

”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Jeļena 24. martā laida pasaulē meitiņu, un kopš tā laika saviem ”Instagram” sekotājiem regulāri demonstrē, kā paiet jaunās māmiņas un mazulītes ikdiena.

Šonedēļ vietnes ”Instagram” īsajos stāstiņos atbalstītājiem radusies iespēja novērtēt, kā Jeļena, kura savulaik lepojās, ka savā izskatā ir ieguldījusi 9000 eiro, izskatās bez dekoratīvās kosmētikas.

Foto: INSTAGRAM

Skaistule publiskojusi video, kurā redzama, kopā ar meitiņu Stefāniju Asju baudām liegu atpūtu, un fanus painformējusi: ”Es, starp citu, šodien esmu pilnībā bez kosmētikas, bez matu tresēm.”

”Šie ir mani dabīgie mati. Pēdējā laikā treses maz lieku matos, jo savi ir atauguši diezgan gari un veselīgi,” to, ka pamazām atsakās no pieaudzētajiem matiem, skaidro Jeļena.

25 komentāri