Šovā Saimnieks meklē sievu pirmās asaras

3 komentāri

Jānis Šmits dodas randiņā ar Kristiānu, un arī viņu randiņš izvēršas romantisks un noslēdzas ar skūpstu. Visas meitenes ir pārliecinātas, ka mājās šovakar nebrauks… Kura būs tā, kuru Jānis sūtīs projām?

Mājās viena no līgaviņām būs jāsūta arī Jānim Kauķim un Egilam. Taču, pirms kādu izbalsot, Kauķis nolemj pieņemt Egijas piedāvājumu doties uz Prāta vētras koncertu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā divās no saimniecībām tiek aizvadīta pirmā izbalsošana. Egils nolemj mājās sūtīt Daci, kura bija pilnībā pārliecināta, ka mājās dosies jebkura cita, tikai ne viņa. Tikmēr Jānis Šmits atvadās no meitenes, kuru paša ģimene bija iemīlējusi visvairāk – Kristiānu. Meitene izplūda asarās, tomēr atzina, ka tās gan nebija skumju asaras, bet gan prieka, jo šovs viņai bijis jauks piedzīvojums.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Kitija
    +2 +2 0

    Kitija

    Lasu šos komentarus un domāju ak šausmas, un ta ir musdienu jaunatne.!! Drausmas. Sēž te kaut ko komentē un telo te gudrīšus. Cik nožēlojami gan var būt, sēdēt un te kaut ko rakstīt, nevis pašiem iet arā un paradīt kādi tad esat. Uzskatu,ka visi šie dalībnieki ir malači,jo uzdrīkstējās uz kaut ko , bet Jūs komentētāji - pierādat tik to, ka dzīvē vienkārsi protat stulbi gvelzt visādas muļķības. Paskataties uz sevīm no malas vispirms. Un ja esat tik drosmīgi te rakstot par katru tādas lietas, tad kādēļ neatklājaties, kas jūs esat bet rakstat anonīmi, ja reiz esat tik ļooti drosmīgi un varonīgi, tad rakstat , lai visi redz tos LATVIJAS "gudrīšus", Personīgi es novēlu visiem veiksmi. Malači. Latvija pastav tikai no tiem, kas uzdrīkstās, nevis no nožēlojamiem komentētājiem. Iesaku nevienam neņēmt tos "gudros" komentarus vērā, jo ikkatrs tas komentētājs ir vnk nulle. Mūsdienās jau visi gudri runāt aiz muguras nevis acīs teikt visu..
  • Kk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl