Šovā Saimnieks meklē sievu par visšarmantāko pāri atzīst Alfridu un Velgu; pāris saņem 1500 eiro

0 Komentāru
Šovā Saimnieks meklē sievu par visšarmantāko pāri atzīst Alfridu un Velgu; pāris saņem 1500 eiro
Foto: Skaties.lv

Vakarā vakarā pavisam oficiāli bija pēdējā kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu sērija, kurā atklājās daudz jaunumu par pāru savstarpējām attiecībām. Kamēr ap citiem vijas intrigas un neziņa, tikmēr vissaticīgāk dzīvo Alfrids Lipovskis un Velga Platace, kuri ir pārliecinoši vistuvāk tam, par ko šis šovs arī bija.

Šova gaitā vissaskanīgākais “harēms”

Kā atceramies, jau no pašas pirmās tikšanās reizes ar Alfridu un viņa līgaviņām tieši šī kompānija, neskatoties uz sacensību, dzīvoja vissaticīgāk. Ap viņiem bija vismazāk intrigu, kā arī jau no pirmās sērijas iezīmējās tas, ka Velga tomēr viņam patīk nedaudz vairāk kā pārējās divas – Irīna un Irēna. Arī gaume šim saimniekam iezīmējās diezgan žigli – slaidas blondīnes.

Un tomēr viņš visām pie sevis lika justies labi, un tā kārtīgi skaidrs, kuru izvēlēsies, bija tikai pēdējā dienā. Tas arī, iespējams, bija par iemeslu tam, kāpēc viņa un Irīnas it kā romantiskais randiņš Ludzas pilskalnā bija tāds nedaudz stīvs.

FOTO: ceļojums uz Gruziju

Šarmantākais pāris

Alfrids izvēlējās Velgu, un abi devās ceļojumā uz Gruziju. Kā vakardienas sērijā abi atzina – vēl nekur nevēlas skriet ar secinājumiem par tagadni un potenciālo nākotni, taču viņi kopā izskatās ļoti labi un apmierināti viens ar otru, kas uz pārējo “pārīšu” fona ir ļoti daudz. Viņi arī tika nodēvēti par visšarmantāko pāri, par ko arī tika atlalgoti, saņemot 1500 eiro no Ferrantum Bank. Lai gan tas bija paredzēts kā noslēpums, Alfrids netīšām izpļāpājās, ka šī nauda paredzēta kādam ceļojumam.

Lai viņiem veicas!

VIDEO:

 

FOTO: Alfrids un Velga šovā Saimnieks meklē sievu

0 Komentāru