Šova aizkulises: Vitālija ”līgaviņa” iepatikusies citam saimniekam!

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

31 komentārs
Šova aizkulises: Vitālija ”līgaviņa” iepatikusies citam saimniekam!
F64/ PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr TV3 ekrānos norisinās lielā ”Saimnieks meklē sievu” mīlas spēle, ne mazāk aizraujoši notikumi notiek aizkulisēs. Ballē Dikļu pilī viesojās arī ceturtās sezonas šova dalībnieks Jānis Fogels, kurš palīdzēja vīriem izdancināt meiteņu bariņu. Un strādīgais un joprojām brīvais Jānis no Valmieras puses piesaistījis arī kādas dāmas uzmanību, kura uz Dikļiem bija ieradusies satikt Vitāliju, kurš, kā gan izrādās, ir jau aizņemts.

Ceturtās sezonas saimnieks Jānis Fogels kā viesis bija uzaicināts uz šova atklāšanas balli Dikļu pilī, kur ar interesi iepazinās ar jaunās sezonas dalībniekiem un var izteikt zināmu vērtējumu.

Viņam izveidojies labs kontakts ar šīs sezonas Jāni. ”Izrādās, ka mums ir daudz kopīgu paziņu, bija viegli un interesanti aprunāties.

”Runājot par Ilmāru… Viņš tāds – pats sevi pārāk augstu ceļ. Tas ir tikai mans viedoklis, bet, manuprāt, viņam tie uzskati par sevi ir par augstu. Bet tās ir tikai manas domas, varbūt citiem tā neliekas,” saimniekus vērtē Jānis.

Viņš spriež, ka noteikti jau arī šosezon kādam paveiksies atrast laimi.

”Sievu šajā šovā atrast ir iespējams. Es uzskatu, ka tā ir tāda laimes spēle. Ir taču pārīši, kuri izveidojušies pēc šova, ir pat apprecējušies un bērni. Tā ka tā iespējamība pastāv,” tā Jānis. Un, pēc viņa domām, meitenes ir gana labs sievu materiāls.

”Grūti, protams, salīdzināt, vai manā sezonā meitenes bija labākas vai sliktākas – visi jau esam cilvēki. Bet, jā, šajā sezonā arī netrūkst simpātisku meiteņu, bija dažas, kuras man iekrita acīs.

Protams, viss ir iespējams. Ja tai meitenei nesanāk ar to jauno saimnieku ko izveidot, varbūt viņa Dikļos pamanījusi mani,” nosmejas Jānis, kurš, kāpēc ne, gatavs arī šādam pavērsienam.

Ar kādu no meitenēm Jānim izveidojies, iespējams, labāks kontakts, nekā šai meitenei izveidojies ar saimnieku, pie kura viņa bija ieradusies.

Tā ir Justīne, kura ieradās pie Vitālija un pirmajā vakarā sarīkoja pamatīgu traci, mēģinot saimnieku ievilkt numuriņā. Jānis atklāj, ka māžošanās ar savdabīgo Vitāliju viss jau bijis vairāk teātris no Justīnes puses, kamēr ar Jāni viņa pavadījusi laiku patiešām jauki, sirsnīgi parunājoties un izdejojoties.

”Uzdejojām, aizgājām maliņā aprunāties par dzīvi. Kaut kā mums tā saruna diezgan viegli gāja. Un runājām ilgi, par dzīvi, dažādām lietām,” atceras Jānis.

Vitālijs Justīni neuzaicināja uz savu saimniecību, taču Jāņa atmiņā viņa gan spilgti palikusi, un saimnieks priecāsies ar Justīni sazināties tagad, kad pilnīgi skaidrs, ka Vitālijs visdrīzāk nebūs viņas centienu vērts. Jo Jānis joprojām ir sievas meklējumos!

”Pēc filmēšanās šovā dzīvē ir diezgan raibi gājis. Pēc šova uz laiku aizbraucu peļņā uz ārzemēm, tā bija jauna dzīves pieredze. Tie mēneši bija interesanti, taču es sapratu, ka tomēr gribas atpakaļ uz tām mājām,” sarunā ar Skaties.lv stāsta saimnieks.

Atgriezies mājās, viņš meties darbos. ”Viss ir, darbs ir, par to sūdzēties nevaru. Par sievas meklēšanu runājot – vēl nevienai tas gredzens pirkstā nav.

Gan jau tā sieva kaut kur ir un tas ir tikai laika jautājums. Gan jau viņa parādīsies pareizajā laikā un pareizajā vietā,” smejas saimnieks.

Nekad nav bijis precējies, bet agri kļuvis par tēvu. ”Saimnieks meklē sievu” Jāņa stāsts

Lai arī pēc filmēšanās jau pagājis laiks, Jāni šur tur joprojām atpazīstot. Jā, šad tad, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, esot tas moments – kur esmu tevi redzējis? Un Jānim nākas skaidrot, ka savulaik filmējies populārajā šovā. Tiesa, viņš mēdzot pajokot, ka vienkārši esot līdzīgs kādam no ceturtās sezonas saimniekiem.

Ar šovā iepazītajām meitenēm diemžēl nav sanācis atkal satikties, lai gan visi runājuši vasarās regulāri savākties pie Jāņa. ”Ceru, ka kādreiz atkal izdosies sanākt visiem kopā, parunāt, kā kuram gājis un kā iet tagad. Laiks rādīs,” tā Jānis. Saimnieks neslēpj, ka pēdējā laikā, iespējams, pārāk ieracies darbos, tāpēc nu mēģina atlicināt laiku sev.

”Varbūt tās sievas īsti nav tāpēc, ka dzīvē pēdējā laikā sanācis, ka ir tas darbs – mājas, darbs – mājas. Brīvā laika ir tā mazāk.

Esmu jau sapratis, ka no tās mājas jācenšas izlauzties ārā, iziet sabiedrībā, vienkārši iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iegūt jaunus draugus. Un varbūt starp viņiem atrodas arī tā sieva,” smaida Jānis.