97 komentāri

Dzejniece un šova Saimnieks meklē sievu zvaigzne Magone Burka brīdina Latvijas meitenes – neticiet skaistiem ārzemju vīriešiem, kuri sola mīlestību un lūdz palīdzēt ar naudiņu! Arī pašai dzejniecei nācies ar tādu saskarties, un atklājies, ka aiz mīlas solījumiem slēpjas nelietīga krāpšana.

“Divas dienas strādāju, lai palīdzētu policijai atrast internetā darbojošos krāpniekus, kuri izmanto Facebook un mesendžeri, lai izkrāptu krietnus tūkstošus.

Nezinu, vai Latvijā ir dzirdēts par ko līdzīgu. Šie tipiņi it kā strādā kompānijā Malaizijā un caur mīlas vēstulēm vervē sievietes, aicinot, lai sūta nabadziņiem naudiņu, kuru viņi dāsni atdošot, kad saņems algu,” Skaties.lv shēmu atklāj Magone.

Viņa vēlas brīdināt latviešu dāmas, lai tās neuzķertos uz Malaizijas skaistuļu mīlas solījumiem. Magone brīdina, – tā ir krāpšana.

“Meitenes un kundzes, ja jums gadās kas līdzīgs, noskaidrojiet no viņiem visu, cik vien jūs varat. Un galvenais – nekādā gadījumā nesūtiet šiem vīriešiem naudu,” tā Magone.

Sieviete neslēpj – viņai pašai uzklupis nevis viens, bet rindā jau trīs ārzemju “mīlnieki”.

“Līdz diviem naktī strādāju. Ir jāizzina no viņiem pēc iespējas vairāk informācijas. Tā ir tāda kā lomu spēle. Viena šablona mīlas vēstules tiek izsūtītas daudzām sievietēm.

Un cilvēki tic, jūt līdzi, pārskaita naudu. Daudzas iemīlas skaistā foto un mīlas vārdos,” sievietes saprot Magone.

Veltījums Ventim Vītolam

Foto: skaistā Magone

TOP komentāri

 • Lapsa
  +19 +19 0

  Lapsa

  Ups, es jau nobijos, ka viņas slavenais itālis būs krāpnieks...
  Bet vispār jau šitā atklāsme atkal ir tikai reklāma sev pašai. Visi taču zina, ka internetā ir krāpnieki, un jābūt īsti stulbai, lai uz to uzķertos.:)
 • Latviete
 • Priecīgs Fans
  +17 +16 -1

  Priecīgs Fans

  Ak svētā Magone! Līdz diviem naktī strādā kā vergs, lai cīnītos par sieviešu un meiteņu drošību visā pasaulē!!!!!! Slava Magonei! Varbūt jāsamet kāda naudiņā, nu kā tā cilvēks bez algas strādā mūsu labā? Nācijas glābēja!!!!! Ko mēs bez viņas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl