Sokolovs metas aizstāvēt Gundu: Čalis cerēja, ka viss būs jauki

13 komentāri
Sokolovs metas aizstāvēt Gundu: Čalis cerēja, ka viss būs jauki
Foto: Skaties.lv

Par vienu no šīs nedēļas lielākajiem skandāliem kļuvušas intrigas šovā Saimnieks meklē sievu. Gundas un Ģirta attiecību drāmu steidz komentēt arī sabiedrībā zināmas personas, tostarp kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs, pie kura Gunda fotografējās kaila.

”Ko es secināju no visiem šiem “piedzīvojumiem” – cilvēks šovā un cilvēks reālajā dzīvē – ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas. Absolūti nevar spriest un izdarīt secinājumus par kaut kādu personu, kuru jūs redzat ekrānā!” savā Facebook.com profilā raksta Sokolovs. Viņa ieraksts izraisījis dalītas emocijas. Vieni viņam piekrīt, tomēr lielākā daļa klūp virsū Gundai.

”Problēmas veidojas tad, kad sabrūk ilūzijas. Čalis pilnīgi pamatoti cerēja, ka viss būs jauki. Bet nu nebija,” uzskata fotogrāfs. ”Tavu ikdienu arī var nofilmēt “skandalozi un provokatīvi”. Piemēram, ja atstātu tikai momentus, kad tu sēdi uz poda, urbini degunu vai dari vēl kaut kādas neestētiskas darbības. Tad skatītājiem būs vīzija, ka esi ļoti zemiska un pretīga. Šeit ir tas pats.”

”Tas nav iemesls, lai “noliktu” visus, kuri piedalās. Gribi piedalies, negribi nepiedalies. Bet, ja tev ir kaut kāds negatīvs komentārs, labāk paturi to pie sevis. Šādu domu rakstīšana nedos nekādu plusu tev un neuzlabos “garīgo” tam cilvēkam, par kuru raksti,” pārdomas interneta komentētāju virzienā raida Sokolovs.

”Producenti nav idioti un nekad nestāsta visas nianses. Ja katram dalībniekam teiktu, ka, iespējams, viņš tiks brutāli izmantots, lai šovs gūtu maksimālo popularitāti, tad neviens nekad nepiedalīsies. Es to virtuvi pazīstu mazliet no citas puses,” pārliecinoši pauž Sokolovs.

”Ja visi cilvēki uzreiz būtu gudri, tad pasaule būtu ideāla. Nevajag no 20 gadīgas meitenes gaidīt, ka viņa rīkosies tikai pareizi. Tas ceļojums tomēr ir ļoti neierasta viņas vide. Tā ir neparasta situācija. Viņai vajadzēja vairākas dienas dzīvot mazā telpā ar cilvēku, kurš viņai nepatīk. Es pats, kad man bija 17 gadu, skolas braucienā uz Itāliju sakāvos ar klasesbiedru viesnīcā, jo nesadalījām televizora pulti. No šova nevar paņemt un izstāties, bet staigāt ar ”pokerface” visu laiku ir diezgan nereāli.”

FOTO: Gundas garderobe šovā

13 komentāri