32 komentāri

Šovā Saimnieks meklē sievu emocijas un spriedze pieaug ar katru sēriju. Ģirts Brusmons un Alfrids Lipovskis atklāj, ka būtu gatavs precībām, un izdara izvēli vienu no līgaviņām sūtīt mājās, bet Jānis Šmits atzīstas, kura no divām meitenēm zaudētu, ja jāizvēlas būtu jau tagad.

Saimniekam Jānim Kauķim rīts pēc Egijas uzaicinājumu doties uz grupas Prāta vēra koncertu Rīgā sācies ar smagu lēmumu – viņam jāizvēlas, kuras divas meitenes paliks viņa saimniecībā. Viņa izvēle krīt uz Danu un Sandru. Egija par Jāņa lēmumu nav apbēdināta, jo jutusi, ka viņas un Jāņa starpā dzirkstele tomēr neuzšķilsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz nakts sarīkojumu devies arī Jānis Šmits. Uz zaļumballi Valmierā viņš nolēmis ierasties ar abām divām sirdsdāmām. Daiga neslēpj, ka situācija viņā radījusi greizsirdību, tikmēr Antra nebijās ”tusēties” ar saimnieka draugiem. Viens no draugiem Jānim iesaka starp divām sirdsdāmām izvēlēties tieši Antru un pārmet, ka viņš tik ātri aizsūtījis mājās Kristiānu.

Kamēr Jānis runā ar draugu, Daiga pamanījusies izdzert viņa pudeli ruma un uz slidenās deju grīdas nokritusi un sasitusi galvu. ”Sanāca bišķi par daudz izdzert to rumu, jo emocijas ņēma virsroku,” nakts notikumu skaidro Daiga.

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.