3 komentāri

Viens no šobrīd četriem iespējamiem Latvijas pārstāvjiem ”Eirovīzijā” ir jauniņais The Ludvig ar izjustu mīlas dziesmu. Kamēr daļa tautas vīpsnā par to, kā skolnieks var dziedāt par lielo mīlestību, The Ludvig aizstāvēt metas ”Saimnieks meklē sievu” Gunda Jandava, atklājot, kā pati viņa vecumā spējusi mīlēt.

Gunda ”Facebook” publicējusi drosmīgu paziņojumu, kurā uzsver – viņu nokaitinājis “ierūsējušais un stulbais uzskats” par to, ka jaunieši nezina, kas ir īsta mīlestība.

Saimnieks Alfrids beidzot atradis īsto! Lasi te!

“Kāpēc cilvēki uzskata, ka bērni un jaunieši nevar patiesi mīlēt? Viņi nav cilvēki? Kurš ir tas vecuma slieksnis, kad cilvēks spēj ”patiesi mīlēt”?” jautā Gunda.

Foto: apburošā Gunda

Viņa secina, ka tieši jaunieši jau vislabāk zina mīlestību – naivo, skaisto mīlestību, kura neko neprasa.

“Pirmā mīlestība, ar kuru visbiežāk sastopamies tieši jaunības gados, ir tā īstā. Un tieši tāpēc jaunieši ir tie, kas zina par ko runā, nevis personas, kuras ”mīlējušas” jau vairākkārt un pirmās salauztās sirds rētas jau sadziedētas.

Tā mīlestība, kas nāk pēc pirmās pieviltās un sāpošās sirds, vairs nav īsta. Tā nav īsta, jo tajā slēpjas aprēķins,” secinājusi saimnieku šova zvaigzne.

Kā tagad dzīvo Jānis Šmits? Lasi te!

Viņa padalījusies arī pieredzē par savu pirmo mīlestību.

“Es atceros savu pirmo mīlestību, es atceros kāda tā bija: naiva, skaista, elpu aizraujoša un man vajadzēja tikai Viņu, man prātā nekad neienāca doma par to, ko Es varu gūt no šī cilvēka.

Tā bija vienkārši sarežģīti patiesa un īsta. Un tad es sāku tīt gadus uz priekšu no dienas, kad man pirmo reizi tika salauzta sirds, kad tika salauztas ilūzijas, sapņi un ideāli. Un sapratu, ka es vairs nekad mūžā nepieredzēšu to īsto un naivo mīlestību. Katram to dots piedzīvot tikai vienu reizi. Un viss,” pie skumja secinājuma nonākusi Gunda.

Šovu zvaigzne uzsvērusi, ka ar šo paziņojumu vēlas uzsvērt, ka katrs no mums ir ar jūtām un nav pareizi cilvēkam, kurš mīl, paziņot, ka viņš no mīlestības neko nesaprot, lai cik arī viņam būtu gadu.

Gundas vēstījums izpelnījies visai plašu rezonansi, un viņas ”Facebook” profilā jau sākušās karstas diskusijas par šo tēmu. Tajās iesaistījusies arī pati Gunda, uzsverot, ka tikai izmantojusi iespēju publiski izteikt viedokli un nepretendē uz kādu vispārējo patiesību.

Video: Gundas iznāciens šovā

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl