Sipeniece-Gavare: Krietniem lauku puišiem trūkst meiteņu

4 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare sarunā ar portālu Skaties.lv akcentē, ka patlaban mainās iespējas laukos vienai sirdij atrast otru sirdi. ”Normāliem, labiem puišiem laukos trūkst meiteņu, lai cik tas jocīgi neizklausītos Latvijas kontekstā,” norāda Sipeniece-Gavare.

Salīdzinot ar laikiem, kad Baiba, vēl pusaudze būdama, pati vēl mitinājās laukos, ir ļoti mainījušies apstākļi, kā divām sirdīm satikties. Viņa akcentē, ka patlaban laukos ir jūtams meiteņu deficīts. ”Smukas, labas un gudras meitenes ir aizmukušas un pilsētu, Angliju vai Īriju, un tur ir palikušas tās, kas ir palikušas. Bieži vien viņas uz visiem nepietiek, vai arī tās, kas tur palikušas, viņi negrib par savām sievām,” novērojumos par attiecību veidošanu laukos dalās saimniekšova vadītāja un vienlaikus priecājas, ka šovs Saimnieks meklē sievu ir palīdzējis kādam no dalībniekiem atrast otro pusīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vērtīsies šova finālistu attiecību līkloči, mēs uzzināsim jau drīzumā, bet Baiba mierina tos, kuri nav iekļuvuši šova finālā: ”Ļoti daudzas sievietes nav gatavas stāties kameras priekšā, viņas ir gatavas attiecības ar saimniekiem nodibināt bez televīzijas palīdzības. Šos puišus meklē draugos, feiskubos un kur tik vēl ne. Viņus nekādā gadījumā nevar uzskatīt par aiz strīpas palikušajiem.” Visiem deviņiem šova dalībniekiem Baiba novēl atrast dzīves īsto cilvēku.

Gan saimnieki paši, gan Baiba akcentē, ka viņi meklē sievietes, kuras viņi spētu iemīlēt, kuras ir gatava dzīvot laukos. ”Ļoti daudzas meitenes nepareizi saprot. Viņām liekas, ka viņas varētu kļūt par brīvdienu brūtēm. Viņiem vajag katru dienu saimnieci, kas ir gatava ar viņu dalīties visā – gan sūrdmē, gan saldumā,” akcentē Baiba.

Vairāk skaties video!

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.