Sezonas sakoptākā sēta: ciemos pie saimnieka Jāņa

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

9 komentāri
Sezonas sakoptākā sēta: ciemos pie saimnieka Jāņa
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Kamēr ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs meitenes sagaidījis neremontētā miteklī, Smiltenes pusē dzīvojošais Jānis gluži pretēji – var lepoties ar patiesi sakoptu un skaistu īpašumu. Jānis savu saimniecību laipni izrādīja arī Skaties.lv.

”Neesmu vietējais, vecāki dzīvo Cēsīs, bet es te dzīvoju no 2015. gada kopā ar 10 gadus jaunāko brāli,” atklāj Jānis.

Mājas Smiltenes pusē Jānis saņēmis mantojumā no vectēva, un to atjaunošanā ielicis visu sirdi un dvēseli. Jānis ir puisis ”ar zelta rokām” – visus darbu savā īpašumā veicis viņš pats – pat virtuves iekārta un gulta guļamistabā ir viņa paša veidotas.

Ierodoties saimnieka sētā, pirmais, kurš sagaida, ir suns, kuram, kā teic Jānis, vispirms jāļauj iebraucējus apostīt – tad viņš ciemiņus pieņems un pāri nedarīs.

”Droši fotografējiet visu, ko vēlaties, tikai varbūt vienīgi kādus nekārtīgos stūrus nevajadzētu,” izrādot sētu, Skaties.lv fotogrāfam palūdz Jānis. Tiesa, nofotografēt ”nekārtīgu stūri” Jāņa saimniecībā nemaz nav iespējams, jo tādu tur ar uguni neatrast – viss ir sakopts līdz pēdējam.

Viens no Jāņa īpašuma lepnumiem ir pirtiņa, uz kuru pirmajā vakarā tika vestas arī šova meitenes, kā arī garāža – saimnieks ir kaislīgs motobraucējs un viņam ir divi žiguļi.

Dīķī iemesti tīkli, un saimnieks ar prieku secina, ka būs arī zivtiņas, bet meitenēm uzdots lasīt ābolus. Taču daudz saimnieks savas ”līgaviņas” nenostrādināšot.

”Ja sieva iztīrīs māju un iedos paēst, laime pilnībā,” smejas saimnieks.

Starp citu, tieši tas, ka saimniecība šobrīd sakopta, lai varētu uz to atļauties vest ”Saimnieks meklē sievu” filmēšanas grupu un aicināt viesos dāmas, bijis galvenais iemesls, kāpēc Jānis izlēmis startēt mīlas spēlē.

”Šovasar māja ir korektā stāvoklī – var rādīt cilvēkiem. Likās – vai nu tagad vai nekad,” stāsta saimnieks.

Vai Jānim izdosies atrast sievu? Skaties ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienās 21.00!